Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač vonk.teploty


Peugeot 307SW

Recommended Posts

Čaute,

potrebujem radu. Mám Peugeot 307SW 2,0HDI 66kw r. v. 2002. Už dlhšiu dobu mi ukazuje vonkajšiu teplotu o 7 stupňov nižšiu. Keď je vonku +10 ukazuje mi +3 stupne.Skúšal som hľadať snímač vonkajšej teploty ale neúspešne. Mal som rozobraté obe spätné zrkadlá, ale nič som tam nenašiel. Bolo tam len el.ovládanie zrkadiel a vyhrievanie zrkadiel. Viete mi niekto poradiť, kde ten snímač je schovaný?

Vďaka

[upravil dne 2/1/10 Peugeot 307SW]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám podobný problém, při nastartování teplota -10 stupňů, po chvíli teplota stoupne na -2 a při stání na křižovatce se vyšplhá na +10 při jízdě opět klesne na -2. Už jsem kontroloval čidlo jestli nemá upadlý drát, ale vše ok už si nevím rady.

Help pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

nazdar chlapi odporucili ma sem s mojim problemom.... na palubnom pocitaci mi neukazuje vonkajsiu teplotu. V menu je vsetko nastavene tak aby tam udaj o teplote svietil ale nesvieti. Ked prehodim jednotky z farenheit na celsius nic sa nezmeni. Na mieste zobrazenia teploty nie je nic. V pripade znizenej teploty pocitac upozornuje vystrahou ze je nebezpecenstvo poladovice, cize predpokladam ze nejaku teplotu meria. Myslite ze sa jedna o chybne cidlo alebo je problem v palubnom pocitaci? Da sa zistit v com je problem na diagnostike? Dakujem za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...