Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

wooody's clean peugeot aneb Low&Slow........ novej mazlik


wooody

Recommended Posts

Přátelé, dnes sem se rozhodl že udělám vlákno svému piškotovy...... ale jako vždy, musíme začít od začátku......

píše se červen 2008 a já za maturitu dostávám svého prvního piškota..... byl to rok výroby 1993 1.4 a se 160 tis na tacho..... vypadala takhle...

cob53bszp.jpg

začal jsem s tuningem :D celkem na autě bylo asi 2000 diod, nevypadalo to nejhůř ( zezačátku) pak sem to už ale začal přehánět a vypadalo to jak od kolotočů..... v té nejhezčí podobě to vypadalo asi takto.... (červená)

cob54niii.jpg

tady přidávám foto kdy už to bylo přehnaný... foto palubky.... diody byly všude

cob54njes.jpg

nyní přeskočíme na listopad 2008 kdy se mi stala menší nehoda, auto dopadlo tahle

cob54njfi.jpg

auto bylo hnuté o 5 cm dozadu, a opravovat to nemělo cenu, takže šlo na likvidaci......

potřeboval jsem peníze, takže jsem začal pracovat u otce na Klínovci, kde jsem pracoval téměř celou zimu, bohužel jenom víkendy protože jsem byl pořád student..... měl jsem v merku celkem pěkná auta, ale pořád málo peněz..... jednou jsme se s otcem nudily tak jsme se jeli podívat po bazarech, až se nám v Roudnici nad Labem zalíbil nynější piškot....... mě se tedy nějak extra moc nezamlouval, jako ne to auto, ale ten motor.... chtěl jsem 1.8 a vejš, ale otcovy se líbil a řek že mi na něj půjčí... tak sem si řek lepší 1.4 než nic..... tak sem s koupí souhlasil..... a myslím že jsem udělal víc než dobře.... takže přesně 12. Ledna 2009 jsem se stal majitelem Peugeota 306 z roku 1998, na tachometru bylo 105 tis km, servisní kniha seděla, přede mnou to měl nějakej dědeček v Německu.... bohužel to bylo těsně po novém roce tak mě čekala zaplatit ekodaň a podobný chujoviny, takže cena auta byla 66 tisíc ale po zaplacení všeho se můj dluh u otce vyšplhal na 75 tisíc kč.... prací na Klínovci jsem si vydělal zhruba 50 tis, takže můj dluh byl 25 tis, které jsem mu dlužil respektive část dlužím ještě teď..... Moje domluva s otcem byla do splacení žádná úprava.... Nyní už nejsem studentem, ale výdělečně činný takže dluh se celkem rychle zmenšil a z lednové výplaty, přesně po roce bude auto moje...... a s autem jsou velké plány....

02022009001g.jpg

02022009003.jpg

02022009006.jpg

zhruba před měsícem se mi zde na klubu podařilo sehnat kola Borbet A

borbet0.jpg

hodně lidí mě od toho odrazovalo 16\" jsou moc velký a auto nepojede.... Ale poznal jsem suproví lidi z UL a přidal se nim do klubu, klub má název Low&Slow a jádro klubu nepřesahuje 50kw, takže mi i nějak přestalo jít o výkon vozu, a začal jsem se zajímat spíše o styling.. takže mě výkon auta přestal nějak trápit..... no a to je pro dnešek asi vše...... budu jsem stupně přidávat všechny úpravy a detaily co se na piškotu začnu dít hned jak bude příjemný počasí a bude se moci dělat venku....

edit: nějaký ty chybky:mad:

[upravil dne 1/6/12 12:03 od wooody]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vačšie by boly fajn ja mám 14 a tiež chcem take 16 alebo 17 ale poznáš ty 1,4motor?? vieš čo to je na 14?? a vieš si predstaviť ako by to nešlo na 16 či 17??:D ved to keby sa chcem rozbehnuť tak to plyn na podlahu a vietor v chrbte aby sa to vobec pohlo:D:D

inak pekne auto len tak dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slint...mega..zlute mlhy..jen abych rekl..tak tady pan Vodochodský mne ty kola sebral..ja sem je chtel a byl sem rozhodnuty zavlat ze si pro ne prijedu a on mi ten vul na fou napise ze sou jeho:-D:bacha joo..ne honzovi drzim palce at mu to de od ruky:):P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si chcel te kola na 206 ??? ako kola su hezke:D ale na 206 ani na tu 306 sa mi nelubia to skor na take neake staršie auto........wooody sorry ale ozaj sa mi tie kola na tej 306 nelubia ale ked sa to tak lubi tebe tak je super len tak dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...