Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


MotoMoto

Recommended Posts

Nevím proč, ale auto co jsem koupil i když je velmi dobře vybavené, nemá parkovací asistent ani v předu a ani vzadu. Chtěl bych se zeptat zda někdo nemá už skušenost s dodatečnou montáží, myslím tak aby to fungovalo jako originální z výroby, ne nějaký universal. Zda tedy stačí dokoupit a instalovat čida a nechat v servise zapnout tuto funkci. Případně zda nevíte kdo by to udělal. Mám 807 r.v. 2007 2.0 100 kW s velkou barevnou LCD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazníky, jako celé a nebo jen provrtat a naistalovat čidla? Tedy pokud to jde. A jinak kdyby se třeba z vrakáče sehnaly celé nárazniky tak by to stačilo?Díky Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

navážu na téma, mam možnost sehnat origo asistenta z C8my, senzory jsou mi jasný, ale kde je umístěna ŘJ a zjistim, jestli je tam nějaká příprava? Ideální by bylo, kdybych nacvakl ŘJ na připravený konektor a přes dia aktivoval, ale asi tak jednoduchý to nebude, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Tak trochu oživím toto prehistorické vlákno.

Mám možnost si z bouračky demontovat  kompletního originálního parkovacího asistenta i s řídící jednotkou. Bylo by možné zjistit dle VIN (VF3EB4HWG13270241), zda tam je tom našem BUSu příprava?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď.

Zadní nárazník i se senzorama bych přendal komplet, je to podobná barva. Takže senzory s kabeláží a jednotkou bych to měl kompletní.

Jde mi o připojení mého auta k jednotce. Díval jsem se ke světlu, ale na levé straně mám orig. jednotku pro tažný a na levý jsem nic neviděl. Nechce se mi sundavat celej boční tapec, pokud to jde zjistit z VINka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...