Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rally slalom Biskupice 16.10 Evo - (306 Maxi)


derek

Recommended Posts

Původně zaslal: 306gti6

derek: co tam mas za kotuce a platne-kotuce budu asi zimmermani a platne ? .....

Prosimtě,já tam mám kotouče OZ Zimmerman,a destičky origo peugeot (sport) - a brzdí to jako svině a jsem stím maximálně spokojenej,jen sem chtěl třmeny z coupé,ale pokud nebudou nevadí. To jsem stím jezdil vrchy,na okruhu a brzdy fungují tak jak mají.Dozadu mám nachystané taky zimmermany a origo destičky. Na to téma které jste rozváděli jinde si myslím,že na běžné ježdění nepotřebuješ nic extra. Stejně to jsou z větší části jen obchodní tryky,ale to tady rozvádět nechci.

Musíš si sám rozmyslet,jak stím autem budeš jezdit !! a podle toho volit brzdy. a potom samozřejmě podle financí.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne, fandim ti, len tak dalej. skoda tej podlahy ale zda sa ze staci osetrit. Pro Race 1.2 su fajn v ciernej budu k striebornej vyslovene este aj cool. V UK kde je 306gti6 hodne oblubena na track days ich docela dost jazdi na tychto diskoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: derek

Původně zaslal: Béďa

18ky, sila..:D ale fakt pekny, az to posadis na KWcko, tak to bude super :super

No sou trochu větší než jsem původně chtěl,ale pokud tam nebudou sedět,či blbé jízdní vlastnosti tak půjdou do pryč.

Já je stejně neplatil,jen sem měnil kus za kus..:D

Jo pneu je 215x35 R18

Jinač pro zvědavce je prodejní cena 800 euro.Za jetou sadu,jinač jedno kolo cca.200 eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fr3sh

mi rekni kdo takova kola prodava...nemuzu sehnat nikoho kdo prodava bili disky :) snad jen jeden ted a to Dotzy...

No a taky Oz,Braid,Team dynamics,speedline a samé takové lepší - potom jedině komaxit,a nebo nástřik.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...