Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidskej vkus


oni

Recommended Posts

Nemají vkus :D Ještě mít 2 multiply, jako by jedna nebyla dost škaredá :D ale dvě....na to se nedá ani dívat :D

 

Ale impreza se mi rozhodně líbí....taky si myslím, že tato generace je asi nejhezčí ze všech....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem preco prave Multipla je vzdy hodnotena ako najskaredsie auto?

Mnoho ludi si kupuje auto podla moznosti a potreby, nie podla imidžu. 6 sedaciek, a solidny kufor je primerany pomer.

Keby islo o imidžovky, tiež by som si kupil 407 coupe ,alebo podobne, ale ked na to nie je, tak co?

Mozem povedat za seba ze Dacia s MCV tiez nie je krasavec a co ?

Mam v garazi Trabant 601 combi a ? Vsade kde idem sa vsetci otocia, co to ide a smejem sa im do tváre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pěkná kola, ale na mě už jsou nějak moc veliké.... dal bych tam 18" nebo 19" ale určitě ne od mercedesu, aspoň ty střed. pokličky mohl týpek předělat ;) ale jinak určitě pěkné autíčko... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vizuálne mi 20 prídu ok i keď na hranici. Ale ta praktická stránka a použiteľnosť u nás... Kupovať stále nové pneu, pretože to človek rozseká na každom kilometri. A že tie dvacky nebudú vôbec lacný špás.

Inak to modré lakovanie plastov v interiéri  :blicismajlik

 

Viac by ma zaujímalo ako to týpci robia, že tam majú 5 dierové kola na 4 dierový náboj, videl som to už na viacerých 307.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak piše youngjoe  po praktický stránce je to k ho*nu , ty plasty zase tak škaredý nejsou, jinak je to pěkný, až na ty středový pokličky s mercedesáckým křížem ... ještě jedna otázka - zdá se mi to nebo na tom zaběru na kolo ten ráfek mírně hází ? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera. :super

Taky jsem dnes u nás v Žamberku něco potkal. :D

attachicon.gifuploadfromtaptalk1424454561733.jpg

Mají v této rodině vkus nebo nemají? :D Co nato Minimaxa? ;)

Tvl.....já když vidím tuhle ošklivou italskou ropuchu (a to jsem tu ropuchu urazil) tak jsem vyřízenej :aut .....u nás v práci jí má jeden dáreček...denně se na ní musím dívat...a on o ní jenom básní... :roll :roll

Když to někdo navrhoval tak musel bý ušňupanej k smrti.... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...