Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volnobežka Alternátoru


Guest JardaČapek

Recommended Posts

Guest JardaČapek

Ahoj chlapy chystám se na vymenu volnobežky.A chci se optat jestli to s altiku jde sundat v pohodě.Nebo jestli nato potřebuju specialní nařadí.Díky za rady.Všechny vás Zdraví Jarda.A hezké vánoce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest JardaČapek

Čau Chlapy tak volnobežka venku a dana nova.Motor si krasne přede.To je balzám pro uši:DJinak jsem musel vyndat čerpadlo od řizení.ale neodpojoval jsem hadice jen odšrouboval z držaku.drží na třech šrobech imbus a 13 gola.Je tam pak vice místa na povoleni šrobu alternatoru.No a pak ze spodu rozebrat kryty a tak.a vynadat alternator je tam docela malo mista ale šlo to když se chce.Alternator drží na čtiřech šroubech byl to klíč 16.gola a normalní očkovej.No a jinak tu volnobežku bez specialniho nařadí nepovolite.Byl jsem u jednoho známeho mechanika kousek odemne a tak mi to povolil pneumatickým utahovákem je na to potřeba speciální nástavec.no a dal tam novou pro něj práce na minutu a bylo to.namontoval jsem to zpět a parada.jinak tu starou volnoběžku jsem měl uplně zaseklou..no a kdyz jsem se v tom dneska hrabal tak jsem udál ve předu destičky.Měl jsem je uplně sjeté.A muj mazel šlape tak jak má.Tak se mejte hezky.Jarda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest JardaČapek

Ahoj když je špatná volnobežka tak se to projevuje tím že na volnoběch rachotí když se třeba zapnou světla nebo něco tak motor jako by ubere otačky a začně ta volnoběžka rachotit a vydavat takové divné zvuky.Mě to dokonce dálo těd už pořat..A je dobré to moc neodkládat protože by se mohl poškodit altik ložisko v něm a tak..Těd je to v pohodě a motor si krasně přede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dubravap

Ahoj.

to Čapek:

Môžeš vložiť foto tej voľnobežky? Alternátor totiž žiadnu voľnobežku nemá.

Peter

A od kdy prosím tě?

Volnoběžek je x typů!Samozřejmě se najdou i altíky bez volnoběžky,ale dnes je to spíš vyjímka!

edit:Nebo pokud chceš slovíčkařit,tak \"řemenice alternátoru\" volnoběžku mívá

např.

[upravil dne 28/12/09 subin]

post-0-14109611799958_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dubravap

Ahoj.

to Čapek:

Môžeš vložiť foto tej voľnobežky? Alternátor totiž žiadnu voľnobežku nemá.

Peter

Co to matláš za hovadiny? Volnoběžka alternátoru je věc, která se běžně osazuje už nejmíň 10 let. Místo plácání kravin si zadej do googlu \"volnoběžka alternátoru\", a můžeš se dovzdělat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...