Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak už mi stojí


Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

my ho detem stavime az vecer z 23 na 24. 12. Udrzujem je tim v napeti, kdyz jezisek prinese a ozdobi stromecek, tak budou vecer asi i darecky :D

O to vic me stvou ty debilni reklamy typu alza, kdy to na deti neustale z radia ci televize rve ze darky nakoupite jedine u nich..... to tak kazi detem to kouzlo vanoc... sam jsem zvedavej, jak dlouho je budu balamutit s tou klasickou Nepilovskou hlaskou, pooooodivej se taaaaamhle leeeetiiiii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvíš mi z duše. Naše Anča když jí bylo šest si psala dopis ježíškovi a na konec seznamu napsala" nejlépe nakoupíte na Mall.cz"

Strojíme až na štědrý den a děti ho nesměli vidět až po večeři zazvonil zvoneček a pak se šlo k němu. Letos poprvé už to tak nebude a je mi to moc líto. Myslím, že to napětí zda přijde a něco přinese je na tom nejhezčí. Nakonec starší syn to bral jako dobrou záminku skoro do dvaceti let. říkal " já si musím po obědě jít lehnout abych nerušil Ježíška" zalezl do pokoje a s ničím nepomohl.

Ale ať si to dělá každý jak chce. Hlavně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...