Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Volnoběžné otáčky


Harry

Recommended Posts

Nevíte někdo dle čeho se určují u 405Sri vol. otáčky?Chvíli mi to krásně funguje že mám otáčky cca 900-1000,ale blbne to a často mi to vyskakuje na 1600-2000ot.!!!Mysleli jsme že je to termostatem,protože auto při rychlejší jízdě mělo furt 70-80st. Teď je tam nový a už to krásně drží na 90 jak má,ale otáčky se nezlepšily,předpoklad byl,že si "to myslelo",že motor není zahřátý dle toho termostatu,ale tak to není!!!A celkem mě to sere.Nevíte někdo co s tím?Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Mam ten samej problem, ale jeste jsem to neresil. Podle me to je bud, vaha vzduchu nebo spinace na klapce, ale co tomu presne je, ti reknou v servisu, diagnostice se nevyhnes. Jestli to bude jedna z tehle dvou veci, tak oprava bude hooooooodne draha :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Tomáši a byl jsi na té diagnostice?Já po poslední zkušenosti s diagnostikou v aut. servise mě od další podobné návštěvy odrazuje.nechal jsem tam balík a borci mi v autě ani nenašli příslušný konektor! :-( Já když neopravím zákazníkovi zboží,tak si nedovolím mu vůbec něco účtovat...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Oddie: jestli bude za rozumnou cenu a jestli bude ok, tak beru ;)

Harry: mas pravdu, ze v techtzv. "autorizovanych" servisech tomu vetsinou sami nerozumi, protoze vetsinou nic nezjisti, ale v tomhle pripade, ze bez toho neobejdes, vim ze altikmam hotovej, prtotoze nova baterka nic nevydrzi, tak ho vymenm a jestli se ty otacky nezlepsi, tak na tu diagnostiku budu muset holt zajet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez zacnete lehkomyslne cpat drahocene penizky do autorizovanych servisu, tak si poradne prekontrolujte kontakty. Mel jsem taky problem ze to sem tam nedobijelo a nakonec to vzdycky odnesla baterka.

Zkontrolujte, popripade ocistete a dotahnete kabel k alternatoru. Byva to tam pekne zkorodovane mrska jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Oddie: si to musim prvne doma premerit, jestli je to na 100% blbej altik, abych tech 800 nevyhodil oknem. Kdyz bude v hajzlu, tak ho od tebe beru, neboj ;)

BTW kolik ma ten tvuj Amper?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...