Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 nestartuje


bazant

Recommended Posts

C8 ma podavaci cerpadlo v nadrzi ktere dava uz do railu tlak cca 2 bary...........motor 4HX

Motor RHR cerpadlo v nadrzi nema a ma "podavaci" cerpadlo primo v sobe.Jedine co se muze u RHR na cerpadle podelat jsou pistky..........ty ale neodejdou ze dne na den.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, straki007 napsal:

C8 ma podavaci cerpadlo v nadrzi ktere dava uz do railu tlak cca 2 bary...........motor 4HX

Motor RHR cerpadlo v nadrzi nema a ma "podavaci" cerpadlo primo v sobe.Jedine co se muze u RHR na cerpadle podelat jsou pistky..........ty ale neodejdou ze dne na den.

 

A muze zdechnout jen ta podavaci cast cerpadla? Nebo ma to i nejaky regulator tlaku kvuli kteremu se to mohlo stat? Ci nejake mikro sitko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on s dia ani nedosel, jen to osahal, vyzkousel a rekl mi to co uz jsem vedel. (Nejaky znamy znameho :-) ). A poradneho odbornika neznam. Pravdepodobne to stejne dopadne tak, ze to necham nalozit a vyklopit v prvnim autorizaku. Nastesti mam sluzebak takze me to netlaci, ale dosti sere. Ale hlavne se mi to stalo uz jednou cca mesic zpet, po namackani balonkem to hned chytlo a asi dva tydny uplne ok...a ted definitivne kaput.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takze na dia na miste zjisteno, ze ridici jednotka nedava zadne data, neslo nacist zadne aktualni hodnoty. S podezrenim na jednotku nebo nejakou kabelaz se auto odtahlo na dilnu a po prevozu zacalo normalne fungovat. X krat zkouseno a ok. Bohuzel nebyla nalezena zadna konkretni pricina. Takze budu cekat az me to zase necha ve stychu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj vsem, tak info pro pripadne majitele stejneho problemu. 4 mesice auto slapalo jak hodinky, tak jsem jel.s rodinkou do madarska, tam mi to samozrejme zdechlo v tu nejmene vhodnou chvili a za jizdy. Pomohlo mi vycukani stekru z ridici jednotky a nasazeni. Pak odjezd z dovolene...na dalbici sk pri rozjezdu z odpocivadla cca 140 v levym a smrt. Opet pomohlo vypojeni a zapojeni konektoru. Pote uz nic. Po konzultaci s mechanikem se priklani na bsm jednotku. Uz mam jinou, ne novou ale z jineho vozidla, a prozatim vse ok. Ale budu tomu verit az za rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...