Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamok 5 dveri


durino666

Recommended Posts

Ano bude to zamrznuté, lebo v lete mi to zatváralo a otváralo v pohode a keď nastali tuhé mrazy tak to tam zmrzne. Otvoril som kufor a celú cestu do práce som išiel s otvoreným kufrom, obával som sa, že to bude museť byť otvorené celý deň, ale našťastie v poslednej chvíly zámok chytil. Tiež neviem čo s tým :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad ze v tom nejsem sam. Mam ten samy problem. Odemknu auto kufr se otevre.

Resim to tak ze na nej zatlacima kufr se zavre. Kdyz jedu autem radeji se zamknu. Do prace prijizdim do garaze a po odemceni dveri se hned kufr zase otevre:( Kdyz je ale v grazi (15 stupnu) uz ty problemy nema. njn zima:( a to driv nedelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni jsem měl podobnej problém, ikdyž jse s tím bouchnul, tak se ten kufr jakoby \"vycvaknul\". Jak skončily mrazy, hned to přestalo a letos to zatím neudělalo ani jednou. Funguje ten kufr silou přimáčknout a on se dovře. Pokud nemáte garáž, prostě počkejte, až přestane mrznout a ono se to vyřeší.:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...