Přejít na obsah
ancore

vymena baterie

Recommended Posts

Včera so riešil tento problem, tiež som nabijal. Keď si všimneš tak je tam otačaci šroub na niečo hranate( ja som to riešil z kombinačkami) ktory musiš pootočiˇdo ľavej strany a pekne sa ti uvolni bateria

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Štvorhranom, alebo veľkým skrutkovačom otočiť to ozubené koliesko, proti smeru hodin. ručičiek a ak bude ešte treba, tak odtlačiť smerom od baterky, ten držiak. Ak sa Ti to podarí, tak uvidíš, že je to úplne jednoduché. Aj ja som s tým bojoval.:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

...diky, som sa nahľadal vhodného nástroja, ale nakoniec to povolilo...bola však už tak prilepená o podložku, že pomohla už len hrubá sila, trocha to praskalo, ale nakoniec je von, škoda len, že už to má asi kapacitne za sebou...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosím poraďte, kdo ví. Otočil jsem čtverhranem, krásně se baterie uvolnila, ale zdá se mi, že je ještě fixovaná zezadu, je to možné? Předek se tedy dá zvednout, zadek se nezvedá :-/ Nechtěl bych něco ulomit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

neviete aka tam ma byt original bateria? 12v L3 450/720A (EN) , toto presne tam ma byt? to oznacenie znamena 72 amper hodina je ta bateria? akurat ju nabijam, dal som to na 8 amperov nabijat, tak reku ci dobre :roll ,,,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je divný já tam měl 72Ah a i tu jsem si tam před vánoci koupil bo sem taky nenastartoval. Nabíjení neřešim po 3 letech kupuju novou. I s těmi 72Ah startuje perfektně :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S cim ste otacali tu umelu skrutku na baterii? uz vcera som vymenil bateriu ale nepodarilo sa mi to znovu zakrutit, cize bateriu upevnit... :( otocil som to s kombinackami ked som to otvaral no teraz to nejako nechce ist...:(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

treba ju trosku silou potiahnut, ani mne nesla lahko, ale musis proste troska silnejsie pootocit v protismere hodinovych ruciciek a urcite pojde. No ja som teraz moc nejazdil, tak som vytiahol bateriu radsej, dal som ju na nabijacku , a ked budem potrebovat dam ju spat.Ja radsej jazdim na mojej druhej felicii , peugeotka mi je luto po tom strku po cestach jazdit, a to nehovoriac kolko je soli. Ked to citim ako pada ten strk na auto (feldu, tak si vzdy poviem ako dobre ze som neni na mojej 407 me :)

ja nabijam bateriu

http://business.conrad.cz/websale7/Nabijecka-MBC-16IU.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3eb%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2fconrad-cz%2fs}{l%2f01-01%2fl}{mi%2fSHOP_AREA_18960_0310070%2fmi}{pi%2f853368%2fpi}{po%2f2%2fpo}{tpl%2f01-01%2ftpl_helpdesk.htm%2ftpl}{sf%2f%3Cs1%3Ewaeco%3C%2fs1%3E%3Cs2%3E%24%241%3C%2fs2%3E%3Cs5%3E1%3C%2fs5%3E%2fsf}{p1%2fd851f9f00e5663ecc630f672cf357fd4%2fp1}{md5%2f3a0cf9441af0feeb00f945b97cad8d86%2fmd5}

100% som ju nabil pomerne rychlo, nova bateria je zbytocna pokial moc nejazdim v zime.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: nsbojovnik

S cim ste otacali tu umelu skrutku na baterii? uz vcera som vymenil bateriu ale nepodarilo sa mi to znovu zakrutit, cize bateriu upevnit... :( otocil som to s kombinackami ked som to otvaral no teraz to nejako nechce ist...:(

mě se to povedlo taky kombinačkami. Ale zavřenými a úplně přesně mi zapadly do toho čtyřhranu a krásně sem s tím otočil....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze bateriu mam zatial poziciany z kamosovho servisu... chcem sa popytat ci bude 66AH malo? myslim, ze ano teraz tamm ma 72AH a co potom 78AH? moze to nieco poskodit ak tam dam az 72AH? mam moznost mat za dobru cenu BOSH 5 rokov zaruku... 78AH tak nad tym rozmyslam...poradte ci to bude ok a ci to nejkao nebude vadit autu tych par Amperov naviac...dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku