Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena baterie


ancore

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

treba ju trosku silou potiahnut, ani mne nesla lahko, ale musis proste troska silnejsie pootocit v protismere hodinovych ruciciek a urcite pojde. No ja som teraz moc nejazdil, tak som vytiahol bateriu radsej, dal som ju na nabijacku , a ked budem potrebovat dam ju spat.Ja radsej jazdim na mojej druhej felicii , peugeotka mi je luto po tom strku po cestach jazdit, a to nehovoriac kolko je soli. Ked to citim ako pada ten strk na auto (feldu, tak si vzdy poviem ako dobre ze som neni na mojej 407 me :)

ja nabijam bateriu

http://business.conrad.cz/websale7/Nabijecka-MBC-16IU.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3eb%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2fconrad-cz%2fs}{l%2f01-01%2fl}{mi%2fSHOP_AREA_18960_0310070%2fmi}{pi%2f853368%2fpi}{po%2f2%2fpo}{tpl%2f01-01%2ftpl_helpdesk.htm%2ftpl}{sf%2f%3Cs1%3Ewaeco%3C%2fs1%3E%3Cs2%3E%24%241%3C%2fs2%3E%3Cs5%3E1%3C%2fs5%3E%2fsf}{p1%2fd851f9f00e5663ecc630f672cf357fd4%2fp1}{md5%2f3a0cf9441af0feeb00f945b97cad8d86%2fmd5}

100% som ju nabil pomerne rychlo, nova bateria je zbytocna pokial moc nejazdim v zime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nsbojovnik

S cim ste otacali tu umelu skrutku na baterii? uz vcera som vymenil bateriu ale nepodarilo sa mi to znovu zakrutit, cize bateriu upevnit... :( otocil som to s kombinackami ked som to otvaral no teraz to nejako nechce ist...:(

mě se to povedlo taky kombinačkami. Ale zavřenými a úplně přesně mi zapadly do toho čtyřhranu a krásně sem s tím otočil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze bateriu mam zatial poziciany z kamosovho servisu... chcem sa popytat ci bude 66AH malo? myslim, ze ano teraz tamm ma 72AH a co potom 78AH? moze to nieco poskodit ak tam dam az 72AH? mam moznost mat za dobru cenu BOSH 5 rokov zaruku... 78AH tak nad tym rozmyslam...poradte ci to bude ok a ci to nejkao nebude vadit autu tych par Amperov naviac...dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...