Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční topení


oudry

Recommended Posts

Ahoj řešil jsem ten samý problém. Jen jsem nevěděl čím to bude tak jsem koupil celé topení včetně obalu všech servomotorků,klapek,větráku a pod. Vyměnil jsem to celé. U mého byla 1 zlomená klapka.

Pokud by jste někdo měl zájem kompletní topení na dvouzonovou klimu ze 407 r.v. 2008 se vším všudy ,ale zlomenou 1 klapkou druhá dobrá cena za vše 3000Kč . 777944339 Pavel

[upravil dne 16.12.2011 20:32 od Paja226]

post-15848-14109621263214_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás. Tak samozřejmě jsem i já řešil topení u spolujezdce. A to že nešlo. Jen to zkrátím. Vše popsané výše jsem již řešil,jen s tím,že jsem nekoupil nové celé topení a čekal zda se na trhu neobjeví opravná sada. Tak tato sada je již v prodeji a to za cenu asi 1800,-kč + samozřejmě cena za práci na demontáži přístrojové desky dle dohody. Ani nemusíte chodit do orig. servisu Peugeot,šikovný mechoš si s tím poradí... cena celkem v mém případě byla do 5000,-kč Přesně už nevím... Příčina v ulomení klapky je vysušené mazivo v jejím uložení. Motorek má takovou sílu,že to postupně ukroutí. Při nové montáži se tam dává nové kvalitní mazivo,aby vydrželo co nejdéle a odolávalo proudění teplého vzduchu. Takže když to shrnu: dá se ušetřit pouze na náhradním dílu. Starý díl -lepený a nebo celá opravná sada bez ůnavy materiálu. jenom vemte v potaz demontáž a montáž př. desky !!

Kdo má jiné zkušenosti sem s nimi,budu rád za Vaše názory.

Motorizmu zdar!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás. Tak samozřejmě jsem i já řešil topení u spolujezdce. A to že nešlo. Jen to zkrátím. Vše popsané výše jsem již řešil,jen s tím,že jsem nekoupil nové celé topení a čekal zda se na trhu neobjeví opravná sada. Tak tato sada je již v prodeji a to za cenu asi 1800,-kč + samozřejmě cena za práci na demontáži přístrojové desky dle dohody. Ani nemusíte chodit do orig. servisu Peugeot,šikovný mechoš si s tím poradí... cena celkem v mém případě byla do 5000,-kč Přesně už nevím... Příčina v ulomení klapky je vysušené mazivo v jejím uložení. Motorek má takovou sílu,že to postupně ukroutí. Při nové montáži se tam dává nové kvalitní mazivo,aby vydrželo co nejdéle a odolávalo proudění teplého vzduchu. Takže když to shrnu: dá se ušetřit pouze na náhradním dílu. Starý díl -lepený a nebo celá opravná sada bez ůnavy materiálu. jenom vemte v potaz demontáž a montáž př. desky !!

Kdo má jiné zkušenosti sem s nimi,budu rád za Vaše názory.

Motorizmu zdar!!!

vitej!!!

po dlouhe dobe nekdo s luxusnim prvnim prispevkem :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

že to hlavně řešej HDi...to znamená,že jich je tu hodně a nebo,že to má nalítáno hafo km a tím spojeno to,že vlastně více opotřebováno....já se na to moc netěším až mě to potká,protože je to zbytečná závada, která se as projevuje jenom v 407...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam poctivejch 192tkm, to neni zas tolik, ale spíš to bude věkem než km. Nejhorší je, že jezdim pořád s přítelkou a teď to neni zrovna ideální počasí na to jí netopit, ale zase se musí říct, že ta dvouzónová klima je dobře dělaná, já mam vedro a ona mrzne :)

ještě mě napadá, kde jste to nechali opravit a jaký je objednací číslo těch klapek?

[upravil dne 17/1/2012 08:06 od kveton]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre Kveton,,,,,presne tak ako vravis,,ja som mal teplo a manzelka mrzla,,ja som to dal robit v origo service za 215 e aj z novou naplnou klimi,,musi ist dole cela palubovka a samotna opravna sada stoji cca 70 e,ostatne robota,,ak chces poslem ti foto co by ta cakalo ak by si to chcel robit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...