Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční topení


oudry

Recommended Posts

prosim te,podívej se na tuhle temu,zkoukni všechny stránky a najdes všechny odpovědi.

 

Jinak,vem baterku,posvit si do vrchních mřížek nad radiem,koukni směrem dolu jestli se klapka pohybuje když měníš teplotu na topení a hned víš jestli je prasklá.Jinak,než to rozdělávat doma,tak raději to dej do servisu a za 200-250 eček to máš hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem na telefonu, takže to téma se blbě hledá, ale je tady měkde popis jak tu klapku vyměnit bez vytažení palubky. Udělat díru do tunelu ze strany od spolujezdce. Myslím že se to vlákno jmenuje "jak ušetřit 12000" nebo tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tým servom sa myslelo, servo motorček naklápania tej zmiešavacej klapky. Ak momentálne nemáš čas na opravu stačí vybrať ten motorček a nejakým skrutkovačom natočiť tú klapku aby ti auto kúrilo. Je to len dočasné riešenie, ak by si to tak nechal tak by to kúrilo aj v lete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude točit na prázdu jestli je praskla klapka taky jsem to tak dělal,rozeber střed panel radio 2 šourby male 2ka imbus  povytahni ho ven pak vrchni palubni pc s krytem taky 2 šrouby  jiny imbus vem větší rameček i to nahoře ten dirkovany čtverec ten se vycvakne a podívej se zvrchu,nastartuješ motor vrchní klapka se otevře a spodní dlouhym šroubovakem posun at je otevřena

 

Tady máš foto kam se máš dívat + klapka co jsem měl prasklou takhle vypadá

post-46827-0-89651800-1421875599_thumb.j

post-46827-0-71621100-1421875631_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mohu poprosit o pomoc , dnes jsem zjistil že mi přestala topit pravá strana u dvou zónové klimatizace (to si ještě schytám od polovičky která už týden říká že je v autě zima: D ). dnes kouknu na servo motůrek z kaslíku spolujezdce ale jak tu většina psala bude muset přístrojovka dolů ... mohl by jsem poprosit o návod ? případně jestli někdo nevymyslel nějaký zázrační způsob jak nato :)

 

předem moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...