Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční topení


oudry

Recommended Posts

Pokud mas vyhratou garaz, v ni prostor a jsi mechanicky zrucny neni to neresitelny problem. Osobne bych nic nerezal. Sorry kluci, ale je to prasarna. Radsi se s tim budu srat, ale pro klid duse a oka to vytrpim. Ted uz vim, ze pokud budu mit zase prasklou klapku, mam ji za ctyri hodky prehozenou.

Nebo vymenim auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky problém s topením. Je to dvouzóna. U řidiče funguje normálně a u spolujezdce fouká jen vlažně, dnes jsem koukal na klapky a ty jsou v pořádku. Když dám pravou stranu na minimum i na maximum teploty tak se klapka otáčí ale fouká pouze vlažný vzduch. Přepínání na okna a na nohy taky funguje ale netopí ani nechladí pouze stále fouká vlažný vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam teda mam všechny čtyři hnědý. Dneska jsem na to koukal znova a je tam vidět se shora i na ty směšovací klapky. Vůbec mě to nenapadlo že koukám na jiný. Pravá je zlomená nechám to až bude venku líp, zatím se mi povedlo drátem jí zvednout tak to teď alespoň topí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
před 1 minutou, Lada78 napsal:

Po zahrati motoru zkus regulovat teplotu min. max. a dej tomu chvilku nez se presune klapka. Smerovani vydechu dej na automat. Pokud nebude zadna zmena mas ji prasklou a bud rad, ze to na zimu topi. Klapky neco pres 2k a cenu za praci? Zalezi na servisu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

Zdravím,dlouho jsem tu nebyl,tak tedy AHOJ :D a k věci, včera mi přestalo fungovat topení,ale jak ostatním,funguje aspoň nějak,mě nefouká vůbec,jen slyším jak se ty klapky zavírají a otvírají,když vypínám a zapínám topení...  jestli se opravdu otvírají,to nevím,ale rozhodně nic nefouká... ani trošku  :(    a to se bude ochlazovat. :(   co mě čeká,nebo co zkusit? :( 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...