Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Občas slabší výkon


Vendis69

Recommended Posts

Pro PPK:

Ahoj. No mně dělali nucenou regeneraci při doplňování aditiva, protože jsem nějakou dobu jezdil bez aditiva a tak se FAP asi dost zanesl. Víc Ti k tomu ale neřeknu. Auto jsem tam ráno zavezl a odpoledne vyzvedl, takže nevím, jak to probíhalo. Pouze mi řekli, že mi tu nucenou regeneraci dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Aj na 1,6 to nejde cítiť. Dá sa to len tušiť. Ja to poznám tak, že vypnem motor a sahary mi točia ešte 10min. Na 2,0 to ale nerobí, kvôli inému umiestneniu FAPu.

Tak já to poznám celkem jasně. Už jsem to tu někde psal - trochu to zacuká, zvuk výfuku přejde lehce do \"rallye\", což po pár kilometrech ustane, má to nepatrně horší tah, no a samozřejmě běží po městě ventilátor :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přátelé, jak jsem psal o dunění ve výfuku při regeneraci, tak dneska už to neskončilo po pár kilometrech,ale jel jsem s tím přes 30 km. Pravda, žádná svižná jízda to nebyla, běžná zasněžená okreska, ale to dunění bylo už nechutný. Děravý výfuk to nebude, protože když se zregeneruje, tak to ustane. V dílně jsem už pokukoval po rozbrusce a toužil jsem ten \"zkur...píp papiňák\" jednou pro vždy odstranit :grr:grr:grr

Navíc to spouští už cca po 100 km, bez rozdílu, jak tyto kilometry najedu. Takže, co s tím??? Nejde udělat klasická přestavba na motor bez FAPu se změnou údajů v TP?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už mne to napadlo. No nic, budu muset k \"odborníkům\". Ale ještě se zeptám, nevíte náhodou, zda se podle diganostiky nechá zjistit, jestli a kdy byl měněn FAP? Jestli se tam datum a km někam ukládá.

Jak jsem se již někde zmiňoval, když jsem měl dole ten hliníkovej kryt, filtr svítil novotou, což jsem dle obrázků použitých filtrů na fórech nikde neviděl. Vždy byly pěkně \"jetý\" i na povrchu. No, uvidím a pak dám hlášku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...