Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake zimne pneu ? Vyber s konkretnych znacek ...


Guest Lubk0

Recommended Posts

Ahoj, když už se to tu takto rozvířilo... Já jsem docela koukal na Continental WinterContact TS860. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Co jsem koukal na nějaké recenze, tak je fakt dobře hodnocená, ale taky v rozměru 205/55 R16 už něco stojí a v kombinaci s novými ocelovými disky mi to vychází k 15000 za 4 galusky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

continentalky beru obecne jako top pneu, akorat na leto mam vyzkousene jine pneu (daleko levnejsi) co proste v zatacce drzi a na zimu pouzivam jiny znacky. Proste se mi za to nechce davat ty prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl na služebním TS850 najeto 46t, za 3 zimy (až do začátku léta, měnil jsem, až když začlo být opravdu vedro). Byla to víc než slušná guma. Klidně bych do T860 šel.

Brixtr: Já letní Micheliny klidně, zimní po zkušenosti s A4 už ne. Byla to hodně průměrná guma co se jízdních vlastností týče, za vyšší cenu měla ale neskutečný proběh na zimní gumu na těžkým autě (skoro 50tkm ale z toho 10 se vzorkem pod 4mm). Prý nová A5 je výrazně lepší, ale nevím, já se vrátil k Nokianu a jsem zase spokojený s jízdními vlastnostmi, proběh zatím nedokážu říct, zatím 14tkm a pořád všechny hodně přes 6mm (nokian má měřítko v dezénu a 6 je všude dokonale čitelná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Continetal WinterContact TS860 205/55 R16 91H je za 1950,-/ks

ocelový disk 7.00J16 (E=44) je za 1200,-/ks

sada vyjde na 12600,- + pošta, nazutí a vyvážení

Ta Dunlop WinterSport 5 ve stejné specifikaci je za 1900,-/ks

 

Ten rozměr 205/50R16 je asi nějaký atyp, či co, protože pak je ta Conti za 3150,-/ks 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Pacho69 napsal:

Počkej, to ti trochu ujela říká v ceně. To máš asi "doporučenu prodejní" od Continentalu. normálně je to guma určitě běžně za 3 - 3,5tKč/ks. Ty dunlopy budou tak o pětikilo levnější. V cenové relaci Dunlopu budeš mít i nokian. 

Neujela jen jsem zapomnel napsat ze to beru na oba peugeoty 

 

před 7 minutami, skypeja napsal:

Ten rozměr 205/50R16 je asi nějaký atyp, či co, protože pak je ta Conti za 3150,-/k😂

Proto pisu ze to uz je drazsi pro mne 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...