Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ohřívání motoru přes zimu


oudry

Recommended Posts

záleží jestli je to auto před faceliftem nebo po, jsou dva rozdílný kryty. Do poloviny roku 2008 je to 7429 A9 (553 CZK s DPH) od poloviny roku 2008 je to 7429 H1 (1.166 CZK s DPH). V serviceboxu je vidím oba a v systému jsou zavedeny, tak by neměl být problém s objednávkou.

Co mám informaci od kolegů ze skandinávských zemí, tak se jedná o pro ně nutný doplněk, nejen ohledně snížení ochlazování motorového prostoru, ale také zamezení usazování sněhu v prostorech ventilátorů chladiče, což může vést k zablokování vrtulí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdravim, dnes jsem vyzkoušel ten nový kryt a řekl bych, že je to tak o 30%-40% lepší. Moje ranní cesta je dlouhá asi 10km, a bez krytu jsem měl na motoru tak 75C-80C při teplotě -5C.Dnes s krytem jsem měl 90C při ranní teplotě -9C. Takže já jsem spokojen. Objednací číslo je 7429A9 a cena 553,-Kč včetně DPH.

Zde ještě přikládám fotky né zrovna hezkého krytu.

[upravil dne 17/12/09 oudry]

post-0-1410961158342_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

No super napad, ja som cerstvym majitelom 407-cky a prave uvazujem nad zimou rovnako ako ty ze mam kratko do prace a zaroven beham mesto. Ja este uvazujem aj o dialkovom starte, alebo o nezavislom kureni. Viac sa mi pozdava start kvoli cene ako nezavisle, aj ked nezavisle je setrnejsie na motor ale cena trojnasobna.

ale ten kryt je urcite lepsi ako nejaky karton z krabice :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

V 405 jsem to měl. Nebyl to přímo karton, byla to slabá plastová deska s dutinkama, vypadala jako karton a dost to pomáhalo. Ovšem tam k tomu byl hodně dobrej přístup. Aby se to nehejbalo a nemohlo vypadnout tak jsem to na pár místech propíchal a za ty dírky přibindroval.

[upravil dne 24/9/10 od Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...