Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LG KM900 Arena


Free-style

Recommended Posts

Mám už něklolik let ericssony a jsem maximálně spokojenej,teď chci jít do satia,tak uvidím,s Nokiema jsem měl bohužel problémy se softwarem,ale s každým kusem,tak jsem je zavrhl.Jinak manželka má samsung S8000jet a je maximálně spokojená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sto lidí sto chutí...každý si vybýrá podle vzhledu funkcí a citu ke značce...ve firmware u nokie bych problém neviděl..mužeš pomocí pc-suite vždy dát zrovna ten nejnovější atd..ale přeci jen nokia už tu je řadu let takže nejaké zkušenosti tam asi budou....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olda: kdyby Satio nebylo za takovou ranu, nerozmyslim se ani sekundu

dobrnik: sto lidi, sto chuti.. to je prave to co me zajima. Treba tu nekdo bude mit tip ktery by me ani nenapadl, ale jak rikas nokia=zkusenost..i kdyz 2 kamosi maji N96 a uz podruhe je maji v reklamaci z duvodu zamrzani a nefunkcnosti. Verdikt servisu? Neopravnena reklamace nasledne prehrani software..takovy pristup se mi moc nelibi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Free-style

to jsou prave veci ktere chci..wifi a gps.. asi se na to pujdu radsi vyspat a zitra treba zajdu do nejakyho obchodu si je prohlidnout... diky za rady

gps je na arene tak max pro pesi a i tak nic moc,je to spis reklamni tah,nebo max na urceni polohy kde zrovna jsi....wifi se da,ale musis mit plny signal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam asi mesiac HTC touch 2 je to novinka asi od septembra 2009 ma v sebe Windows Mobile 6.5 som s nim maximalne spokojny hlavne pre operacny system a cenu. Baterka mi vydrzi v priemere 3-4dni. Da sa nan zohnat najviac aplikacii mam v nom ful navigacie IGO 8 a SIGIC. zatial max spokojnost. Vrelo mozem doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...