Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 GTi16 Miami


SV 24

Recommended Posts

Nemám, ještě ne, ale v pátek se jedu podívat a až 15týho přijde výplata, tak zhodnotim své možnosti a doufám, že si jí koupim :) Ale to až podle výplaty, přecejenom jsem chudý student a našetřený peníze sem investoval do tý zbořený 309tky, takže mi už moc nezbylo :(

P.S. Zrovna teď mi došlo, že jsi to ty, kdo si koupil tu mojí kárku :) Sem si řikal, kde jsi v podpisu přišel k 309 Grafic. A co ta přestavba, jak to vypadá?

P.S.2 Se jedu podívat v pátek na tu 309tku, co tady prodává 309fun

P.S.3 A velká omluva z mé strany Tobě patří, protože to auto stále neni odhlášený....Nemůžu si dovolit nepřijít do školy, protože na začátku roku sem asi měsíc a půl chyběl a je to hodně špatný, tudíž se nedostanu na úřad. Nevyznám se v tomhle ještě, takže jestli to je velikej problém, tak to holt zatáhnu, jestli neni, tak po novym roce mám v lednu praxe, takže bych to odhlásil.

P.S.4 :xvul Sorry za špinění vlákna

[upravil dne 8/12/09 Fuller]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože ze svýho XSa a z mojí bejvalky uděláš jedno a to střelíš? 1.6, interier z tvého? karoserie z mého.... Nj, mít na to peníze, tak bych to zas koupil zpět :D Ale zase povinný na 1.6 .... Uvidim po víkendu ;) Jen tak by the way, kolik by jsi pak chtěl za tu přestavbu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda sem zvědavej, až to bude stříknutý a s těma kolama, hmmm, to bude fakt hezký :)

16t kč ? Sakra teď si mi nasadil opravdu velikýho brouka do hlavy.... :myslim Víc uvidim zejtra večer, až bude pro prohlídce jiné 309tky....ale sakra...přecejenom....no někdy bych se stavil a jen tak nezávazně se na to mrknul, jestli by jsi s tim neměl problém, aspoň bych viděl rozebranej motor a něco málo se přiučil. Bo jestli máš o víkendech čas, můžu Ti pomoct (bez nároku nacokoliv, aby sis nemyslel, že sem nějakej vyčůranej kdovíco ) aspoň budu zas o něco chytřejší, co se týče 309tek.

P.S. Závidim Ti čim dál víc :bacha:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...