Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brňáci s P407 sem


Guest r.kill

Recommended Posts

Původně zaslal: peja33

Nejdřív musí projevit zájem určitej počet lidí aby bylo co organizovat.Nemá cenu sjet se ve třech,to by asi nebyl moc sraz.Ale pokud víš jak na to,tak se do toho pust.Strkat všem 407 v Brně za stěrač pozvánku je časově dost náročný i když vím kde která parkuje ...

Kdo tu píše o třech lidech? A kdo tu píše,že někdo bude chodit a strkat něco za stěrač? A že víš po celém Brně kde která 407 parkuje,tak to ti nežeru,taky vím,kde parkují asi 4 407, ale nebudu tvrdit,že znám všechny v celém městě,to je jen smešný :):papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to pleteš kdo říkal,že ví o všech?Až budeš jezdit každou noc celým Brnem,tak jich napočítáš asi tak kolem dvaceti.Jestli chceš,tak ti pošlu adresy kde stojí v jaké barvě a můžeš si to ověřit místo toho abys mě tady nesmyslně napadal protože tohle je teprve směšný.Nechápu proč se tímto způsobem účastníš diskuze na to tady myslím není zvědavej nikdo.:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem proto aby se udělal nějaký ten sraz a myslím,že kdyby měl zájem někdo z Prahy,tak není problém,čím více, tím lépe a je jedno,jestli je z Brna nebo z Ostravy či Prahy:) Je jen na každým, zda by měl zájem....

[upravil dne 23/2/10 ace11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - pro zklidnění emocí bych doporučil podívat se, kolik majitelů 407 jezdí na velké klubové srazy. Já tvrdím, že je spočítáte na prstech jedné ruky (nejvíc tuším byly 4 ks na srazu v Chomutově - Přema, PP 205, Elton a kamarád PPčka) a tak se obávám, že nějaké větší setkání pouze 407ček v Brně moc nehrozí. Proto jsem se tu snažil lobovat za brněnský sraz, o který ale zjevně zájem nemáte a tak si docela troufám předpovědět následný vývoj vlákna (x řádek řečí o tom jak by to šlo, kdyby .... A PAK NIC A TICHO PO PĚŠINĚ). Zkuste mě překvapit, třeba se Vám to povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu vyčlenění z davu: Představa že na parkovišti stojej jenom samý obří tlamy je skutečně lákavá a omlouvám se všem majitelům jiných pežotů,ale mezi 407čkama stojící 205ky,306ky a pod. Zkrátka už by to nebylo ono.

to se mi líbí :roker

Přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po delším přemýšlení, bych se taky mohl přidat. Z Olomouce to do Brna není tak daleko.. Ale přijel bych jenom, kdyby se nás domluvilo aspoň 10, protože mi připadne zbytečny, abych z Olmika jel do Bna jenom kvůli tomu, aby jsme tam stáli tři :) A taky se obávám, že se asi jen tak nedomluvíme. Můj odhad je, že nás tady tak kolem těch 10 bude, co to nemáme do Brna nějak extra daleko, ale druhá věc je ta, domluvit se na termínu, kterej by pasoval všem, což je skoro nemožny.. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ondrus23

No po delším přemýšlení, bych se taky mohl přidat. Z Olomouce to do Brna není tak daleko.. Ale přijel bych jenom, kdyby se nás domluvilo aspoň 10, protože mi připadne zbytečny, abych z Olmika jel do Bna jenom kvůli tomu, aby jsme tam stáli tři :) A taky se obávám, že se asi jen tak nedomluvíme. Můj odhad je, že nás tady tak kolem těch 10 bude, co to nemáme do Brna nějak extra daleko, ale druhá věc je ta, domluvit se na termínu, kterej by pasoval všem, což je skoro nemožny.. :bojim

to se zvládne....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě tak napadlo, že by nebylo špatny, když jezdí tolik 407, ale jenom pár jich tady z Brna je, tak třeba rozdavat nějaky lístky (pozvánky) za stěrače s vysvětlením a odkazem sem na stránky. By mohli přijít na sraz a zaroveň by byli tady noví členové s novýma zkušenostma a radama :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ace11

Tak jak me potkate,tak mi strcte za sterac listek a ja ho stejne vyhodim,pac kdyz tam neco mam,tak to hned mackam a vyhazuji :)

hahahah:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...