Přejít na obsah
Mara773

Zaslepení EGR ventilu 2.0 HDi ( 66 KW )

Recommended Posts

Čau prosím vás chtěl bych zaslepit EGR ventil na své 206ce 2.0 HDi ale nevím přesně jak viděl jsem tu kdysi pěkné fotky jak se to dělá ale už je nějak nemůžu najít i když se snažím sebevíc neporadí mi někdo jak na to ? předem díky za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: Mara773

Tak to jsem zatím neodpojil nemohl by jsi mi poslat foto který je to přesně ventil ?

záleží jaké máš auto. U měho Partnera jsou ventily 2, jeden na EGR a druhý na tu klapu, takže jsem měl jednoduchou práci ;) podtlak jsem napojil jen na brzdy.

To je ta klapa. Když jev nečinnosti je otevřená, to je fajn pro nás. není to moje fotka, je z netu.

[upravil dne 25/11/09 kodajz]

post-0-14109611114588_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak už jsem to zaslepil a uvidíme zítra jaký bude rozdíl jak pojedu do práce jak jsem zaslepil ten ERG tak to jede o kapičku lépe hlavně od spotku a na co je vůbec jináč ten druhý podtlak ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem si něco o tom slavném ventilu přečetl. Nerozumím ale tomu, proč kdy se ventil zadře, zůstanu stát. Už se mi to stalo a v servisu řeklli že to bylo tím ventilem. Dokázal bych si představit, že pouze nebude plnit svojí funkci - stejne tak při zaslepení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U 1.9d (podobný 2.0hdi 66) to je ta klapka na sání? Vypadá jak škrtící klapka u benzínů? Stačilo by ten motýlek vyndat?

Edit: už to vidím, je to to, co drží v ruce.

[upravil dne 1/8/2011 od Fusion]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj chtěl bych se zeptat na zaslepení EGR ventilu u Peugeota partner 2.0 hdi .

Vypůjčil jsem si foto z netu a chtěl jsem se zeptat kde je lepší zaslepit ten ventil, jestli v místě 1 nebo 2 a pak jestli souhlasí zaslepení té hadičky podltlaku... X

post-46797-14109631285618_thumb.jpg

[upravil dne 16/5/13 22:07 od matesxxx1]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku