Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startování


milmueller

Recommended Posts

Dobrý den,

mohl byste mi prosím někdo prosím poradit s následujícím problémem? U 306 kombi r.v.1998 mám problém se startováním. Většinou startuje bez problémů, ale občas naběhne až po delším startování a někdy vůbec. Starér běží ale motor nenaskočí. Palivové čerpadlo myslím běží také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto se mi stalo taky, vyndavám gumy z kufru protože sem by přezouvat, a týpek chtěl project tak startuju a ani na po5 to nechytlo tak sem to odtlačil , zamknul dal gumy do sklepa, přídu odemknu a na po 3 to cbytlo od tý doby zase v poho, stalo se mi to zhruba 2x nebo 3x, ale to byl asi spíš ten imobylizér, ale vím že taky nehučelo čerpadlo až pak po odemknutí...měl sem stou chutí to dát eště ten večer na internet a koupit něco jinýho:myslim:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj všichni,

tak to chvíli jezdilo bez problémů a už zase nestartuje. Vypadá to ale, že problémy se dostaví pouze pokud prši nebo je vlhko.

Posledně jsem ho odtáhnul do servisu a když jsem chtěl ukázat jak nestartuje, tak bez problémů naskočil a až do dneška jezdil (a to nebylo porvé). Pokud jste se někdo setkal s problémy se startovéním za vlhka, tak prosím napište.

Miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...