Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

capyho 405 mi16x4


Capy

Recommended Posts

tak bych vám jen představil dalšího člena do clubu

a to je peugeot 405 mi16x4.

zatím je ve stavu v jakém je tzn. nejede

V pondělí přijela na odtahovce až ke mě ke garáži zatím řeším přepis vozidla a zpojízdnění aspon na lano.

Autíko se bude určitě dále vyvíjet tak pokud bude zájem může tady pokračovat jeho příběh jak se mění v pořádnou káru nebojte žádnej tuzing. zatim komplet GO a pak náký technický úpravy

100_2365.jpg

100_2369.jpg

[upravil dne 9/1/11 11:58 Capy]

[upravil dne 15/1/11 16:11 Capy]

[upravil dne 23/2/11 16:26 Capy]

[upravil dne 15/3/11 09:52 Capy]

[upravil dne 9/5/11 08:11 Capy]

[upravil dne 11/6/11 11:06 Capy]

[upravil dne 11/6/11 11:17 Capy]

[upravil dne 23/9/11 11:09 od Capy]

[upravil dne 24/4/12 20:51 od Capy]

[upravil dne 11/9/12 07:43 od Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně se mi na 405tkách líbí bílá ale tahle asi zůstane má taky něco do sebe jen se musí nalakovat celej předek je vyšislej a poťukanej.

světla proto že chci zachovat původní vzhled a proto že to nedovolují předpisy pro amatérské závody do seriovek (chtěl bych se sní taky svézt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, gratuluju k nový člence:)

co pak jí schází? Zdá se mi, že má malounko pokleslej zadek, funguje správně samonastavovací zadní náprava, co kola nejsou do \"A\"? Co ABR (nebo jak se jmenuje tento typ s kompresorovým ABS, mě to čerpadlo blbo) a jak je na tom motoricky, máš takový ten klasický semišový šedočerveno vínový interiér nebo jiný?

Toto byl můj první peugeot a dodnes mě mrzí, že jsem ho prodal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schází poskládat pohon. má měněnou rozvodovku jenže tam je z gri tz bez vizkózní spojky coš nechci takže pujde ven a z ní vemu díly do té původní která má očesaný soukolí na kardan. K tomu ale musí ven celej agregát za 14dní se do toho pustim. nivelace běhá fotka je pořízen když byla odpojena baterka a naložil se kufr. ABR běhá dobře teda zatim. motor je po go ale nebylo ho ještě jak pořádně prohnat. kola jsou rovně a interiér je ten červenovínový.

Ostatní ukáže čas a doufám že do měsíce bude schopná vlastního pohybu. ted akorát transplantuji nové čepy a ložiska na předek. zárověn spousta dílů půjde opískovat a nalakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vitam te mezi \"míčkaře\". Jinak s tim pohonem bych ti mohl pomoct. Ja jsem nedavno strhnul ten tisicihran ve svy prevodovce a protoze ten samotnej byl drahej tak jsem koupil celou i s rozvodovkou \"novou\". Tak jestli mas ten tisicihran v klidu tak ti to klidne cely dam tak jak mi to dali do kufru po oprave. Nemelo by nic chybet. Klidne se na to prijed podivat, me to ve sklepe akorat prekazi, ale je mi lito to davat do srotu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vranilinek

Ahoj, vitam te mezi \"míčkaře\". Jinak s tim pohonem bych ti mohl pomoct. Ja jsem nedavno strhnul ten tisicihran ve svy prevodovce a protoze ten samotnej byl drahej tak jsem koupil celou i s rozvodovkou \"novou\". Tak jestli mas ten tisicihran v klidu tak ti to klidne cely dam tak jak mi to dali do kufru po oprave. Nemelo by nic chybet. Klidne se na to prijed podivat, me to ve sklepe akorat prekazi, ale je mi lito to davat do srotu. ;)

tak to bychom se určitě domluvili tisícihran zatím drží ale ten výstupní převod je na kaši. Takže pro mě by to bylo lepší to vzít z té tvojí a přendat to do ní a pak to jen na autě vyměnit. Nebral jsis náhodou tu rozvodovku od chlapa z Horních Heřmanic? chlubil se mi že tam byl pro ní někdo až z Plzně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

diky kluci. Zatim se na ni porad pracuje ted teda ne jsem na svatky jinde ale pak to zase začne. Ještě je třeba odstranit pár vad na technice a pár na kráse. doufám že už se brzy svezu a budou náké fotky mimo garáž. To jak leží má na svědomí podvozek původně určený pro 306 xsi zatím se to zdá jako dobrá kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...