Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

capyho 405 mi16x4


Capy

Recommended Posts

Destičky nejsou až ke krajů chodí jen ke konci drážkám. Foto zajetých udělám. Dostali kotel hned po 130km :D ale to jsem se je cestou snažil sednout než dojedem na autodrom. Nakonec v pohodě po 5 kolech seděli jak na hrnci:D

jinak malá ochutnávka z mostu a pro mě pár překvapení třeba jaké jsou octavie I RS paštiky. Na stratu sem se jich bál jedna přede mnou a druhá za mnou. jedný jsme ujeli a druhá podlehla po dvou kolech na brzdy po cílové rovince. škoda že selhala kamera v autě.

136_P3180216_21.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední brzdy super,taky sem uvažoval nad 283 na 306,ale zatím mi dostačují 266,na okruh nejezdím takže asi budou i dostačovat..Jak funguje ručka,už si ji ozdkoušel? Zbyl ti nějaký ten makrolon?nebo už ho máš natvarovaný na zadní okna 405? potřeboval bych ho na boční okna 306

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKCZ doufam že se někdy potkám s váma. ted tam jezdila jedna s16 ale nedostali jsme se abychom jeli spolu škoda.

Mirradh: ručka špatný brzdí ale je třeba velké síly na malém chodu takže bud menší válečky což je nejlepší a ještě to lépe přepákovat. bohužel makrolon už nezbyl. mam ještě jednu sadu na 405 a zbatek se řeže pro kamaráda na škodovku. Pak jedině sehnat zase odbyt na celou desku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ručka \"asi\" brzdí, zatím sem to teda projížděl jen kolem baráku a vypadalo že to jde utrhnou,teď sem je předělal po tvém vzoru(ty čepy,aby nevyjížděly pístky) jinak mám ručku podobnou těm co prodávají na speedpru,čili s delší \"tyčkou\" než ty.

předpokládám že zadbí boční oka na 405 mají jiný tvar než ty na 306 5dv. nebo mi to aspoň tak přijde dle fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capy.. dnes jsem posilal penize na Miatu do Pisku (60dni predem nejvyhodnejsi cena) .. a jinak planuju celou Miatu (mimo Sosnove) + Amater Cup minimalne ve Vysokem Myte a mozna i v Pisku takze zalezi na Tobe jestli se ukazes ;) Viz. pripravovane srazy.. nejblizsi zavod planuju 24.4. ten Carbonia Cup v Brne ale to pojedu poprve tak uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirradh ty okna budou určitě jiná.

akcz: to bych se moh taky ukázat v písku původně jsem chtěl i do tý sosnový ale to nevím. carbonii určitě ne musel bych jet na platu nebot s tou převodovkou by to nebylo ono to valit takovou dálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...