Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

capyho 405 mi16x4


Capy

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

tak zase náký drobnosti. nové klouby do horního uložení ty původní už toho měli dost za tu cenu se ani nedividím snad nové SKF toho vydrží víc. a po dlouho době je auto zase všema kolama na zemi.

A ještě se povedlo vyrobit hlavní díl airboxu vyfrézovanej z hliníku jen je otřeba ho na jedné straně lehce upravit vadí mu výztuha na kapotě.

imag01841r.jpg

imag01851.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konečně mam velikou radost. dnes sice přes kapačku z petky a lankem v ruce chytla po cca půl roční odstávce. ted už snad jen samá pozitiva.

malá ochutnávka zvuk je sice zkreslenej ale i tak (je mnohem hlubší a agresivnější :aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pratele dnes jsme doladili hladiny v karbecich motor jede krasne. Ani mi to nedalo a musel jsem to vyzkouset pod zatezi. Sice jsem jen obkrouzil blok, ale prijde mi ze to jede jak prokply. To bude asi tim ze jsem vtom pul roku nesedel. Ale zase mi to auti dela velikou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

capy-to sú ložiská unibal? do toho nastaviteľného horného uloženia tlmičov?

tak zase náký drobnosti. nové klouby do horního uložení ty původní už toho měli dost za tu cenu se ani nedividím snad nové SKF toho vydrží víc. a po dlouho době je auto zase všema kolama na zemi.

A ještě se povedlo vyrobit hlavní díl airboxu vyfrézovanej z hliníku jen je otřeba ho na jedné straně lehce upravit vadí mu výztuha na kapotě.

imag01841r.jpg

imag01851.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pondělí proběhlo ladění směsi pomocí zapůjčené širokopásmové lambda sondy s budíkem a záznamem (bez ní bych byl asi v prd..) původní nastavení na které to jelo docela pěkně bylo extrémě chudé nízké pásmo pak extrémně bohaté stření a vysoké bylo v pohodě. takže ježdění do kopce a po každí jízdě rozebrat karbeci až se celé pásmo dostalo na správnou hodnotu a hned to lépe jede. Více až na brzdě.

Včera super projíždka a kamarádem do berouna na kopec. no a ted zase chvilku pauza než mi daj dohromady koleno:grr

imag02081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak jsem se pustil do výroby jakéhosi Airboxu který si bude sát mezerou mezi kapotou a chladičovkou. základ využívá již vyrobenou Al desku na níž pasuji a vyrábím laminátový airbox ze skla a tepelně odolné epoxidové pryskyřice.

základ dřevěná forma ze zbytků plovoučky řádně naseparováno a vylaminováno

jinak práce je to opravdu luxusní když člověk musí běhat o 2 berlích takže běhám s batohem na zádech abych měl jak nosit věci:D

imag02121.jpg

a tohle je profi box na vypékání pro získání teplotní odolnosti jelikož se airbox nachází hned za chladičem

imag02131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...