Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sviti kontrolka airbagu


bohu.18

Recommended Posts

Původně zaslal: Cyklon

Na ja, tak to jsou známé problémy s Com 2000 jednotkou :( Někdy kontrolka svítí a někdy ne. Údajně na novějších jednotkách pozměnili výrobce a jednotka je již spolehlivější ;)

Mohu tedy vyvrátit, že by to bylo jednotkou Com 2000 (protože mám novou), spíše to ukazuje na zvadlou baterii před prvním startem, jak píše Ropa. Mám baterku \"po smrti\" tj. šestým rokem a svícení kontrolky airbagu po prvním startu je téměř pravidlem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yamaha850

osobne som porozpájal všetky konektory pod volantom čo som našiel aj na poistkových skrinkách a nič nepomohlo, ešte skúsim tie pyropásy :(

jojo určitě zkus ty kontakty pod sedačkou:super jak u řidiče tak i u spolujezdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyklon

Původně zaslal: Cyklon

Na ja, tak to jsou známé problémy s Com 2000 jednotkou :( Někdy kontrolka svítí a někdy ne. Údajně na novějších jednotkách pozměnili výrobce a jednotka je již spolehlivější ;)

Mohu tedy vyvrátit, že by to bylo jednotkou Com 2000 (protože mám novou), spíše to ukazuje na zvadlou baterii před prvním startem, jak píše Ropa. Mám baterku \"po smrti\" tj. šestým rokem a svícení kontrolky airbagu po prvním startu je téměř pravidlem :(

vyměn bateru a je to;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem taky 206tku, kterou teda podedila sestra..., problem s kontrolou airbagu (prevazne spolujezdce) jsem mel taky. Pokud auto bylo vymrzle, tak po nastartovani airbag svitil. Nasel jsem zde v nejakem vlakne, ze to je problem s nizkym napetim a jednotka airbagu to vyhodnoti jako chybu. Po opetovnem nastartovani to bylo vetsinou OK. Na diagnostice se zadnej problem neobjevil. Jednalo se o motor 1,4 benzin, do provozu 12/2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Mojo2

mel jsem taky 206tku, kterou teda podedila sestra..., problem s kontrolou airbagu (prevazne spolujezdce) jsem mel taky. Pokud auto bylo vymrzle, tak po nastartovani airbag svitil. Nasel jsem zde v nejakem vlakne, ze to je problem s nizkym napetim a jednotka airbagu to vyhodnoti jako chybu. Po opetovnem nastartovani to bylo vetsinou OK. Na diagnostice se zadnej problem neobjevil. Jednalo se o motor 1,4 benzin, do provozu 12/2003

problem vyresen vymenou baterie a je vse OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

zdraviim,tak vidim ze na tento problem nejsem sama, kontrolky airbagu se mi rozsviti jen nekdy. Kdyz startuju tak nekdy se roznou a nekdy ne, nevim cim to je, neni to ani pocasim, pac to dela celorocne, ani studenym motorem, protoze nekdy je studeny a zhasnou a nekdy je uz zahraty a roznou se a nekdy zase naopak.. bylo to v servisu a servisak rikal ze tam oba jsou( mam jen na volantu a u spolujezdce) a ze je to kabelama,ze to bude muset poradne rozebrat az bude vice casu.. nevim jak starou mam baterku, auto mam rok a nemenila sem ji.. ale jak to tady ctu tak to asi vyzkousim, ikdyz se mi nezda ze by to na to mohlo mit vliv..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či ti ta baterka pomôže mne to robi ako som už pisal 5 rokov a stale mam tu istu bateriu a som presvedčenýý že keby bola zla baterka tak by mi už davno odisla - zatial ma 6,5 roka a ide ako hodinky /ale už čakam že za chvilu skončí predsa vek nepustí. Všimol som si že ked je chladnejšie a vlhkejšie počasie kontrolka zasvieti až po dlhšej dobe a to musim vytočiť kolesa min 60 stupnov, ak je sucho tak sa rozsvieti ihned po nastartovaní bez natacania kolies.Preto si myslim že to bude v páčkach smeroviek Robi nam to aj firemny p partner. Uz by som to ani neriesil ale na nedavnej STK ma upozornil ze mi to nesmie robit, ale mal dobru naladu tak ma pustil. Ak to už konečne niekto vyrieši ma u mna flašku:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Zdravím já zrovna řešil ten sami problém. Po otočení klíčkem mi stále bliká kontrolka airbagu po odpojení baterie jsem odmontoval airbag z volantu rozpojil a proztříknul konektory a namontoval zpět potom jsem sundal kryt od pojistkové skříně pod volantem a tam jsem hned pod volantem našel ty samé dva konektory ty jsem také rozdělal a proztříknul a kontrolka přestala blikat. Tak snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...