Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žhaviče


pajo30

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Helle a co je origo? Je tam vyvojova zmena. Prvovyroba je BOSCH a znamej z Peugeotu si mysli ze ta změna je na značku BERU. Na těch novejch žhavkách neni značka ale pro nové modely peugeotu se používá BERU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě výměna taky čeká. Ráno venku -12 a auto chytne tak na sedmý pokus. Díval jsem se na stránky autorozvody.cz a mají tam pěkné ceny. Už jsem u nich objednával jiné věci a vždy spokojenost. Přemýšlím nad zn. Bosch, mají 119 mm, jak tu někdo psal, že musí mít tuto délku a cena 305,- za kus. Je to dobrá cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím balonkem to vyzkouším, natáhnout nejdřív naftu, ale nevím, když jsou tak -2, startuju bez problému, problémy nastanou když je tak -8. Naftu nekupuju u neznámých čerpaček, většinou stále u jedné značky, tak s naftou asi problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nehovorim ze je to kvalitou nafty ale pri nizsej teplote sa niektora cast palivoveho potrubia viac zmrsti a tym padom ti padne nafta a pri rannom starte najprv sa musi dopravit spadnuta nafta do vysokotlakeho cerpadla,co sa prejavuje tym ze rano musis niekolko krat tocit starterom,ty ze to natahas balonikom nemusis dlho tocit,skus to rano vyskusat.ja to mam z mojej skusenosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...