Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

parkovací asistent


David1400

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

nejdřív hledej než se budeš ptát, je to o pár příspěvků výše uvedeno... jak tak koukám během dneška jsi tu položil spoustu otázek, a můj názor je že si bud řádně přečti návod k použití vozidla anebo si zajed k někomu kdo má zkušenosti a poradí ti, ušetříš si čas a možná i peníze nějakou chybou v obsluze.....A ted tomuto tématu - Pokud nemáš nejnovější verzi software pro RT3 (ke stažení zde: www.eurovan2.com) tak ti to bude jen pípat a nebude ukazovat na displeji a pokud nejnovější SW máš tak to nemáš povoleno v BSI a je to třeba povolit na diagnostice jak už jsem to tu jednou psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0000969001 DOP PREDNEHO DE 204,55 EUR 243,41 EUR

0000969007 DOP DETEKTORA O 232,73 EUR 276,95 EUR

000096718E DOP DETEKTORA O 221,62 EUR 263,73 EUR

9671 8E PARKOVACÍ ASISTENT ZADNÍ EXCEPT 2-DVEROVÝ KUPÉ DELPHI

9690 07 PARKOVACÍ ASISTENT 4 ZADNÍ SNÍMAČE EXCEPT 2-DVEROVÝ KUPÉ META

9690 01 PARKOVACÍ ASISTENT 4 PŘEDNÍ SNÍMAČE META

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pro parkovací senzory od Valea http://www.autodily-prostejov.cz/parkovaci-systemy/parkovaci-asistent-valeo-beep-park-zadni-2.html pokud je sucho funguje vše jak má, ale jakmile zaprší nebo je sníh signalizuje mi to pořád za autem překážku, která tam není.

Už jsem přišel, že je to způsobeno drážkou po obvodě toho parkovacího senzoru http://www.autodily-add.cz/senzor-pro-parkovaci-asistent-valeo-beep-park-p-11.html do které se dostane voda.

Nevíte někdo jak tento problém vyřešit?

Děkuji

[upravil dne 4/1/10 David1400]

[upravil dne 4/1/10 David1400]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to v Peugeotu taky nedokázali zapnout, podařilo se mi to až za pomoci Honzaz se kterým jsme to napichli na dia a po chvilce hledání jsme to našli. Ale není to v menu parkovacího asistenta ale někde buď v \"kabině\" nebo \"pohodlí\" či jak se to jmenuje. Kdo hledá najde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...