Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Môj cukríček 3,0 V6 coupé Pininfarina


Guest NiKi406

Recommended Posts

Původně zaslal: Tomazy

Původně zaslal: NiKi406

OEnRi.jpg

Ja mam tiez tieto elektrony v titan prevedeni ale az tak sa mi nelesknu

Co si ich dal pochromovat ?? Ak ano kde a kolko ta to stalo ?? Vopred diky za info.

sú to leštené kolesá a dával som ich preleštiť a je na nich jemný film špeciálnej pasty ... dokopy ta to vyjde okolo 200eur + pasta na 4použitia 8eur.. co vydrzi cca mesiac... treba sa oto starat ale efekt je krasny

a aku pastu na to pouzivas napis znacku ???JIK MOC PEKNY TO MAS :super:super az na tu cernu ta mi tam nesedii

pasta sa volá LANGSAN, je z Nemecka a je ťažko ju zohnať a stojí cca 17eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest NiKi406
to autičko a mi lubi :) a neuvažoval si inak nad pokračovanim toho čierneho pasu aj na zadne dvere a naraznik??? ked ho už máš ve predu na kapaote a aj na streche???

uvažoval ... no neviem sa rozhodnut :) mam viacero alternativ len uvidim este ci sa do toho puatim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

niki sevas ako si sparvil aby si mal tie seriove svetla tmave? čo na to policajti ? aaa tie dezenty fka maš 17 R či 18 R ?

a zadny naraznik bolo s vymenenim vela prace? ako si postupoval ? bo uvažujem kupit ten zadny naraznik ale neviem sa rozhodnut aaa aby som nezabudol ako to licuje s prednym naraznikom pokial ho maš seriovy bo jedine čo by som zmenil je ten zadny naraznik moj predny seriovy old model je naj.. ten chcem nechat seriovy aa strecha je sfoliovana či lakofka ? hh troška viac otazok ale nebudem tu predsa zaplnovat riadky aa ešte jedna posledna :) to na prednom ckle to clonitko čo ti na to hovoria policajty jak je to vlastne s tym zakonom možeš to mat či nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..to na prednom ckle to clonitko čo ti na to hovoria policajty jak je to vlastne s tym zakonom možeš to mat či nie?

zatemňovací pás určený pre čelné sklo vozidla musí

byť umiestnený mimo vzťažnej plochy čelného skla

tak, aby sa zabezpečila ochrana proti oslneniu s plynulým

prechodom zo 75 % na najmenej 40 % priepustnosti

svetla vrátane skla alebo bez plynulého

prechodu najmenej 50 % priepustnosti svetla vrátane

skla; zatemňovací pás môže zasahovať najviac

100 mm od vrchného okraja čelného skla po celej

jeho šírke a nesmie pohlcovať farbu návestných svetiel

a svetelných signálov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...