Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatná Poloos alebo niečo iné?


RaT21

Recommended Posts

Pred rokom mi menili poloos, vydavala rapkavy zvuk, Odvtedy pokoj. Zvuk sa zacina postupne ozyvat znovu. Veril som, ze su to gumy. Ale po prezuti za nove je cele auto tiche, len ta poloos stale viac a viac huci. Je to fakt jako by som mal Chemlonky z Lady Nivy.:) Nemate s tym niekto skusenost?

Nechcem kazdy rok menit poloos, asi tam bude sekundarna zavada. Please help.:myslim:roll:myslim

[upravil dne 14.11.2009 RaT21]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jhe tzady ta řeč o brzdach mam taky problém!!!když sešlapnu vic brzdu tak mi v tim klepe u řidičoví strany!!!do pedalu to nejde na kotouče jsem koukal a destičky taky!!!akorat mam kotouče udelany na soustruhu vzali to o 1 nebo 2 mm jestli to muže byt neco společnýho!!a jete jedna vec když se rozjedu a dupnu vši silou na brzdu tak nejde do smyku jakto???s brzdama se nic nedelalo jenom byli sundany brzdiče tak je možný se si to jete od včerejška nesedlo?diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvim k puvodnimu prispevku

neco podobnyho sem mel asi taky .. nejdriv sem vymenil loziska na kole, juknul na desky a kotouce , a porad to hucelo - problem byl v KLOUBU u poloosy ... byl uplne suchej a vydřenej ... resil sem to 2 mesice nez se na to prislo :cool::cool::roker

tak na to se poradne podivej fakt to byl takove hucivej az skoro brousivej zvuk

[upravil dne 16/11/09 Meky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Meky

mluvim k puvodnimu prispevku

neco podobnyho sem mel asi taky .. nejdriv sem vymenil loziska na kole, juknul na desky a kotouce , a porad to hucelo - problem byl v KLOUBU u poloosy ... byl uplne suchej a vydřenej ... resil sem to 2 mesice nez se na to prislo :cool::cool::roker

tak na to se poradne podivej fakt to byl takove hucivej az skoro brousivej zvuk

[upravil dne 16/11/09 Meky]

Tak to bude mozno ono. Auto som zdvihol, ale poloos je bez vole a koleso tiez. Ani pri toceni nevydava ziadne zvuky.

Ten klb stacilo premazat alebo si ho musel vymenit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude mozno ono. Auto som zdvihol, ale poloos je bez vole a koleso tiez. Ani pri toceni nevydava ziadne zvuky.

Ten klb stacilo premazat alebo si ho musel vymenit?

me i pri toceni na hevru to vydavalo bolestny zvuky .... musel sem vymenit a jelikoz ten kloub je spojenej s poloosou tak to muselo jit komplet :nevim .... ale zkus najit nejaky vzrucnyho mechanika ...me na to neprisly ani v autorizovanym servise ale prisly na tom v obyc servise na kraji mesta ....zajimavy :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta-k

když jhe tzady ta řeč o brzdach mam taky problém!!!když sešlapnu vic brzdu tak mi v tim klepe u řidičoví strany!!!do pedalu to nejde na kotouče jsem koukal a destičky taky!!!akorat mam kotouče udelany na soustruhu vzali to o 1 nebo 2 mm jestli to muže byt neco společnýho!!a jete jedna vec když se rozjedu a dupnu vši silou na brzdu tak nejde do smyku jakto???s brzdama se nic nedelalo jenom byli sundany brzdiče tak je možný se si to jete od včerejška nesedlo?diky za radu

jestli vzali kotouce o 2mm tak jsou akorat tak na vyhozeni, pac 2mm jsou tak max rozdil tloustky noveho kotouce (10mm) a tloustky minimalni povolene (8mm), cili prvni co udelat, kotouce vyhodit, dat poradne nove, nove desky, okruh naplnit novou kapalinou a poradne odvzdusnit

delal jsem brzdy na svoji 106 pred rokem a pul a na pedal se staci krive podivat a kdyz by clovek nebyl pripoutanej, tak je na prednim skle

[upravil dne 18/11/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...