Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení originálním osvětlením?


adam206cc

Recommended Posts

Ahoj, jsem zde nový, koupil jsem si 206cc a strašně mi vadí, že musím svítit všema světlama, jako denní svícení. Přídavné denní světla jsou barbarství. Napadlo mě připojit přes relé jen přední světla, můžu? Že po nastartování se hned zapnou jen přední světla. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem brouzdal na netu a našel jsem tuto jednotku

http://www.cybertronic.vyrobce.cz/ahd.php

nevim jak moc je to vyhodne, ale jako řešení se mi to celkem líbí, jistě to není \"košér\". Stím studentem co to dělal se dá v pohodě domluvit i na nižší ceně, prej ho to nebaví dělat, že to dělal jen jako zakazku par aut na vystavu v Praze. Tak váhám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A co si namontovat homologované RL denní světla ??

díky za nápad, ale právě se mi nelíbí žádné přídavné světla, chtěl bych zachovat originální vzhled vozu, není nic lepšího než original. Vadi mi jen to celodenní svícení, peugeti obecně trpí přepětím a tím častým pálením žárovek :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych cestu zda to napriklad nejde zapnout pres diagnostiku v jednotce BSI, pokud by tahle moznost nebyla tak pres dodatecne rele, ktere by se spinalo dratem od dobijeni ( ten co vede od alternatoru a zhasina kontrolku dobijeni na palubce) tohle rele by se pak ale muselo automaticky odpojovat, pokud bys zapnul svetla normalne packou pod volantem, neni to nic sloziteho, staci si to nakreslit a nabastlit do auta, vyjde to na par korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adam206cc

Jsem brouzdal na netu a našel jsem tuto jednotku

http://www.cybertronic.vyrobce.cz/ahd.php

nevim jak moc je to vyhodne, ale jako řešení se mi to celkem líbí, jistě to není \"košér\". Stím studentem co to dělal se dá v pohodě domluvit i na nižší ceně, prej ho to nebaví dělat, že to dělal jen jako zakazku par aut na vystavu v Praze. Tak váhám ...

jj to stím senzorem je dobrý to jediný bych si do auta dal pokud bych chtěl svitit jen v předu protože s ubívajícím světlem ráno a hlavně už odpoledne jezdí hruza kreténu co jim svítí jen světla v předu a v zadu je tma:bojim:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adam206cc

Jsem brouzdal na netu a našel jsem tuto jednotku

http://www.cybertronic.vyrobce.cz/ahd.php

nevim jak moc je to vyhodne, ale jako řešení se mi to celkem líbí, jistě to není \"košér\". Stím studentem co to dělal se dá v pohodě domluvit i na nižší ceně, prej ho to nebaví dělat, že to dělal jen jako zakazku par aut na vystavu v Praze. Tak váhám ...

Nebyl náhodou člen Peugeot clubu?:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: adam206cc

Jsem brouzdal na netu a našel jsem tuto jednotku

http://www.cybertronic.vyrobce.cz/ahd.php

nevim jak moc je to vyhodne, ale jako řešení se mi to celkem líbí, jistě to není \"košér\". Stím studentem co to dělal se dá v pohodě domluvit i na nižší ceně, prej ho to nebaví dělat, že to dělal jen jako zakazku par aut na vystavu v Praze. Tak váhám ...

Nebyl náhodou člen Peugeot clubu?:myslim

Ahoj, ano jsem členem clubu mam 307cc kde jsem řešil spoustu potíží, jak už propojení páčky ovládání autorádia tak po sklápění střechy originálním klíčkem bez dodatečné montáže, jen změnou firmware v BSI. Další mé výrobky, co zde mezi sebou uvádíte jako třeba AHD, nebo SHL jsou výrobky zakázkové pro e-shopy, které si to zadaly, proto i cena je uměle zvedlá, to je přání zadavatele zakázky :-( Velmi nerad zde něco uveřejnuji, jelikož se na mě obrací lidi zde z fora s prosbama o upravu firmware v BSI, nebo vyroby ruznych převodníků datových komunikací z vozu pro jejich potřeby. Rád bych pomohl a vždy pomohu, bohužel časově jsem velice zaneprázdněn, podílím se na vývojích spalovacích kotlů a pouličního LED osvětlení pro EU k tomu studuji. To je důvod, proč se držím od fora zpět :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...