Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 maximální rychlost


peugeot09

Recommended Posts

1.4HDi , 2 lidi , 175 @ 4300ot.min. tacho na rovine , realne ma jet dle TP 170kmh . odchylka dle GPS je do 3-4kmh

jinak s 1.1 44kw jsem jel v Saxu (825kg) ve 4 lidech a plnym kufrem a jeste vecma uvnitr , trvale 140kmh do chorvatska ... 185 je nesmysl, to musi ten tachometr premerovat hodne radne, a nebo to je z 12% klesani a hodne dlouhe ...

osobne jsem byl schopen jet se Saxem VTS 1.6 16V 88kw, na petku v omezovaci a to melo upravene svody a sani a bylo to z mirneho a dlouheho kopce (kdy jsem uz na rovine vytahl max co slo tj. 215 tacho) - rychllost nevim bylo to nekde 1cm za koncem tachometru... cca 230tacho a spotreboval jsem na to cca 2km a jedno tesneni po hlavou ;-) ,

realna dle TP 205, odchylka byla tak 10-12kmh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Původně zaslal: mindwipe

takze, pre tych ktory mi neverili.. nie je to sice maximalka (kedze som musel zbrzdit) ale aspon roztiahnuta stvorka na 150 km/h,

pricom ked som dal do 5ky tak aj ta sa da este vytocit.. a neviem ako na inych 1.1tkach, ale na mojej to ide po 175km/h, aj ked to trva dlhsie..

Presne tak na 4 sa aj mne da vytiahnut 150 km/h.

Ja som na 4 ke skusal 155 km/h a este to stale tahalo no prisli hrbolce ( nebolo to na dialnici :bacha )a ja som sa zlakol a ubral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych tu zbytečne nepsal,tak za mně takhle:) maximalka 220 pak uz jen omezovac dela tntntntntntntntntntnt:-D

jinak pro upresneni: silnice z Usti nad labem na Decin okolo Labe..vyhjizdel sem z obce Povrly a ve 170 sem projizdel pravotocivou zatacku.

co sem na lentile nameril:

0-100 km/h => 6,8 sekundy

0-400m sprint => 14,64 sekundy v Mimoni:)

VIDEO:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem na lentile nameril:

0-100 km/h => 6,8 sekundy

0-400m sprint => 14,64 sekundy v Mimoni:)

Kua, tak to z 0-100 km/h je fakt libózní a pokud je to na rovince:potlesk. Jak se ti to povedlo??? Znám kluky co vytáhli z Clia sport 5.5s, ale sportík je jiná liga, ale z normálního 2.0 v 206:mrk.

No paráda a pěkně to tahá i ve vyšších rychlostech u mne si výtěz této kategorie:D

[upravil dne 26.11.2009 Lachtis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D vyfuk by REMUS:-D jeste tam dat sprotovni katik a svody:) a je hotovo

tu je vyfuk bez posledniho tlumice..sem se jel ze zevadvosti projet kdyz se ho urazil o patnik:-D

sem zvedavy co to udela az tam dam ty dve veci \"viz. nahoře\"

zatim nijak nepospicham:)ú

[upravil dne 26/11/09 Rejty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206 CC 2.0 16V poslední ručička za 210 na tacháči,předpokládám,že plní účel čísla 220. Ale fakt newim kolik to bylo v realu. Dálnice z Prahy do Dubence. Rovinka.Otáčkoměr na 5600 otáčkách. Takže předpokládám,že pežůtek dokáže utíkat o něco rychleji když bude vytočenej na max. Nemůžu teda upřesnit rychlost. Příště zapnu navigaci. Snad mi napoví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lachtis

co sem na lentile nameril:

0-100 km/h => 6,8 sekundy

0-400m sprint => 14,64 sekundy v Mimoni:)

Kua, tak to z 0-100 km/h je fakt libózní a pokud je to na rovince:potlesk. Jak se ti to povedlo??? Znám kluky co vytáhli z Clia sport 5.5s, ale sportík je jiná liga, ale z normálního 2.0 v 206:mrk.

No paráda a pěkně to tahá i ve vyšších rychlostech u mne si vítěz této kategorie:D

fakt na rovine,,okolo Labe..to kdyb teklo z kopce tak decin ma o půlk min obyvatel:-D

[upravil dne 26/11/09 Rejty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

nechapem tie reci o 185 km vej rychlosti na 1.1 :bojim ,

takze mal som 5 rokov 206 ku 1.1i od novoty, vela krat som skusal maximalku, sam, na zimnych, na letnych gumach , jednoducho viac ako 160 km/h tachometrovych sa tam ist nedalo, dole kopcom cosi mozno ano ale to neni uz realna maximalka auta. Hovorim, ze 160 km/h bolo max, a to uz aj to malo problem sa tam dostat auto , vacsinou pri tej 145 km/h uz zrychlovalo len velmi slabo , ak fukal vietor oproti, 160 km/h nebola realna.

Potom som kupil 206 ku peugeota 2.0i gti benzin 100kw od vyroby, ale bolo to takmer 130kw urobene , to bola ina kava, a maximalka ktoru som siel bola rovinka s priatelkou 225 km/h , co uz bolo za tachometrom pol centimetra, u tohoto dvojlitra tych 220km/h je v pohode za podmienok aj ked som plny, alebo fuka vietor, potom sa este k tej 230 km/h da ist ak su priaznivejsie podmienky.

ale 1.1 som mal vela rokov, ale 185 myslim ani dole kopcov v zivote nemozete dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...