Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak se musim pochlubit


roman_d

Recommended Posts

Tiež mám Manitobu:roker Je to najkrajšia farba, akú tomuto autu mohli dať:aut Po trištvrte roku sa už ale objavili aj nejaké tie chybičky krásy po \"taktiež šoféroch\" z našch parkovísk:blicismajlik. No a predný nárazník - na naše kamienkové cesty ne je stavaný:bacha Ale inak je to kára ako má byť:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak 306

Čau Romane prosím tě na prostředku kolem rádi to jsi barvyl ty na černo a na volantu na každým rameni jsou světlé části takhle na černo jsem to ještě nevyděl tak mně zajimá jak to je je to super..

Volanty ve faceliftu jsou už černé celé,bez těch stříbrných částí.....a kolem rádia existuje myslím něco kolem 6ti odstínů, ta černá tam je origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r.v.2008 a výš volant ale ta černá je možno i v starších modelech....jak sem psal je cca 6 barev okolo rádia.....ale proč když je venku palubka......???? ty palsty se dají vyměnit normálně.......ale těžko se shání jiná barva.....s 90% se dělají šedé a origo nové plasty do celého auta v pežo stojí cca 16000,- a to se fakt vyplatí

mě se líbí tahle.....

[upravil dne 11-11-09 Přema]

post-0-14109610835824_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...