Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavenie svetiel


patko79

Recommended Posts

Zdar chlapi,

neviete niekto, ako sa nastavujú stretávačky do strán? Na výšku som šrób našiel, potreboval by som ich však prestaviť do strany, pretože svietia doľava.

Taktiež mi nejak nefunguje ovládanie výšky svetiel od zaťaženia vozidla (kolečkom pri volante). Neviete, kde by mohla byť chyba? Zatiaľ som jazdil väčšinou sám, takže som ho použil prvý krát až tento víkend a nič:(

Dík za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Skoc do servisu na regloskop, nastavia ti tam svetla na pockanie a vacsinou zadarmo. Ta vyskova regulacia: bud poistka alebo chybny motorcek.

na regloskope som bol, len origo servis mám 80 km (kvôli tomu sa tam serinkať nebudem) a v robote sme jednoducho nenašli, kde je ten bočný posun svetiel, výšku som nastavil v pohode:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si že v tom bude nějaký zásadní rozdíl, mám taky sice xenony a na nich se tento boční posun nastavuje kolmo ze zadu světla. Jestli si to dobře pamatuji tak ten horní se nastavuje zvrchu světla pomocí jednouchého ozubeného soukolí a na ten boční je ze zadu šestihran, alespoň xenonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

..mna zaujíma zase ina vec ,daju sa dialkove svetla nastavovať osobitne voči tlmeným..??..myslim teda ručno el. nastavovanie funguje ale dvihaju sa aj dialkove a ja mam taky problem že dialkove svietia uplne vysoko do stromov nie na cestu a preto sa nič neda vidieť... jedna sa o 406 coupe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 8 měsíců později...

zdravim, s nastavenim sklonu mam tiez problem - nedavno mi to este v pohode fungovalo tym kolieskom nalavo dole od volantu ale zrazu to rpestalo fungovat.

najskor som si myslel, ze motorcek - ale odisli by oba naraz?

potom mi napadlo ze mozno poistky - pozrel som poistky na stranke http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/ ale poistka nastavenia sklonu svetiel alebo hocico podobne tam nieje. a kedze mi svetla svietia, tak to nebude na poistke pre samotne svetlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...