Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velikost kol na 306


jiri.koz

Recommended Posts

ET udáva jak hluboko je zapuštěný disk čím výšší ET tím je kolo víc ,,utopený\" v podběhu na 306 je ideální ET mezi 16 až 24 ,hodně záleží taky na šířce ráfku a velikosti pneumatiky.

Jinak na 306 se daj narvat i 18\"

Já osobně jezdím na 17\" disk 7,5J s ET 15 s pneu 205/40 a nikde neškrtám ale je to o fous a nemusel jsem nikde nic upravovat.

[upravil dne 31/10/09 Voighta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rastacreative : v TP mám 14\" max 15\" v nějakých rozměrech. Policajti zatím bez problémů,pokud se na silnici člověk nechová jak hovado,zbytečně je neprovokuje a nehádá se s nima,tak tyhle věci neřeší.U nás navíc je rozměr zapsaný pouze v Technickém průkazu,takže při běžné kontrole to nezjistí.

Před nedávnem jsem tu někde četl,že možnost nějakou mají,ale to musí někam volat nebo přes nějaký registr,podrobnosti k tomu moc nevím.

[upravil dne 2/11/09 Voighta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to můžou zjistit přez vysílačku,ale jak píšeš většinou to neřeší,ale když budeš jezdit jako kokot a chytnou tě,tak se na tobě povozej a dají ti sežrat jak kola tak kdejakou jinou volovinu;) Já mám už tři roky kola jiná než v TP a nikdy žádnej problém...ale záleží na koho narazíš a jak se ráno vyspal,jakou měl snídani,....:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh s těma pocicajtama:xvul známí dostal pokutu za sport. sání když prudil a oni si vymysleli at jim ukáže VIN a oni si to podle nějakejch registrů jak píše voighta a pak a na nej \"copak to máme za upravu v tom sání?? a žeto určitě neni schváleno na provoz na pozemních komunikacích\" a hned 2000Kč :mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vetsina lidi co tu pise souhlasim ze je lepsi se s nima moc nedohadovat a kdyz, tak mit auto ve 100% stavu. Kola taky nemam dle TP v poradku ale nejak zvlast to neresim. Policajti se o to vetsinou nestaraj ale pri nehode jsem si vedom ze muze nastat problem s plnenim. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u nas sa uz parkrat namatkovo stalo ze kukol do technicaku policajt a potom obchadzal vozidlo kukol na pneumatiky zohol sa a zistil ze nemaju taky rozmer ako v technicaku. Aj pri kupe auta teda pri jeho prepisovani na nove znacky mi policajt co robil kontrolu vin cisla a podobnych veci povedal ze mam zle pneu so zlym rozmerom ze si to mam vymenit alebo dat zapisat do technicaku. Volal som do Peugeotu a tam mi to neboli ochotny zapisat lebo ze na to auto je povoleny len jeden typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravim, trosku se sem vecpu nez abych zakladal novy tema. Pudou na 306 kola R16, ET 15, sirka 7, s pneu 205/45. Myslel sem, ze by to melo bejt v poradku, ale v jednom konfiguratoru mi vyjelo, ze bude potreba upravit podbehy.... Jde asi predevsim o ET a siri pneu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/45 R16 na disku 7x16 ET15 je ideální. Tohle jsem měl na autě já a mám zapsáno i v TP /tam je ET13/.

Nevidím v tom vůbec problém, pokud je samozřejmě zadní náprava OK, jinak velký áčka mohou dělat problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...