Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komponenty v nadrzi 21TD


TomasNM

Recommended Posts

Zdravim pani.

Chcem sa spytat,pac som to nikde v manualoch nenasiel,co presne su v nadrzi za komponenty v sani paliva? Mam na mysli,ci je tam nejaky filter/sitko,cerpadlo a pod. Totiz moj problem je ten,ze asi nestiha tahat naftu z nadrze a preto to ide nepravidelne a chcem to precistit. Este k tomu sa spytam,ako sa k uzaveru(?) nadrze dostanem,ci treba celu nadrz vybrat von,alebo ci sa to da zvnutra?

Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TomasNM

Zdravim pani.

Chcem sa spytat,pac som to nikde v manualoch nenasiel,co presne su v nadrzi za komponenty v sani paliva? Mam na mysli,ci je tam nejaky filter/sitko,cerpadlo a pod. Totiz moj problem je ten,ze asi nestiha tahat naftu z nadrze a preto to ide nepravidelne a chcem to precistit. Este k tomu sa spytam,ako sa k uzaveru(?) nadrze dostanem,ci treba celu nadrz vybrat von,alebo ci sa to da zvnutra?

Diky za odpovedi.

Ahoj,

pokud je třeba něco dělat s čerpadlem, např sítko atp, pak musí nádrž ven .....:nevim

ale v potrubí je určitě palivový filtr, můj benzíňák ho má hned před nádrží pod autem, k němu je přístup v pohodě ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono sranda je v tom,ze 21TD pravdepodobne nema cerpadlo(ale to len tipujem),lebo mechanika Lucas si taha samo naftu cez filter. Aj prefuknut hadicka sa da od rucnej pumpicky,keby tam bolo cerpadlo,asi by to neslo a tipujem ze by vrcalo ked zapnem kluc. Ide mi o to,ako sa dostat k tomu sitku ci co to tam je. Ked uz budem musiet davat dole nadrz,aka je to robota? Da sa alebo dost neprijemna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nádrži je poze hrubé sítko které se nezanáší, při čištění sítka nádrž odšroubovat zespoda pod autem zepředu auta, nechat viset na zadních šroubech/sklopit/ odpojit konektory, hadičky, povolit velkou plastovou matici. Čerpadlo v nádrži neni.

Auto mi taky nepravidelně cukalo, šel vzduch do čerpadla, vzduch se přisával pod naftovým filtrem, je tam gumový okroužek.

Citroen Evasion 2.1TD automatická klimatizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som toho nazoru,ze to cukanie sposobuje zanesene sitko(vid moja tema \"Trhanie motora...\". To je totiz jedine logicke vysvetlenie,lebo som to este ako jedine z okruhu nekontroloval. Diagnostika mi stale blika a pise \"Prutokovy okruh\". Ked som prefukol hadicku smerom od pumpy,na chvilu sa to zlepsilo. Vzduch do cerpadla nejde. Navyse som predtym skusal fritak a ak to sitko je take,ako ma v nadrzi napr.felda,urcite ho zalepit mohlo. Takze cez vikend asi sup do jamy...

[upravil dne 4/11/09 TomasNM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...