Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 - 2,1TD 12V .... 1996


Ondra.fencl

Recommended Posts

přeji hezké československé dopoledne.....

nevím jak a ani proč, ale začala mi kapat nafta z čerpadla.... čerpadlo je Lukas a bylo několikrát servisované.. dohromady již za 60000,- a teď z něj začne kapat nafta.... nevíte náhodou někdo čím to může být.... v Peugeotu bych za to dal raketu!

a ještě jedna závada.... když točím při rychlosti tak kolem 50km/h a více tak mi začne něco na přední nápravě jakoby bubnovat.... ale v plném rejdu nic necvaká takže by to homokineťák být neměl.. ?????:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odkial ti to presne kape :myslim:myslim:myslim ,ak máš foto daj to sem,pod krytom plastu:myslim sú tam 2 snímače a pod snímačmi sú gumičky alebo na boku čerpadla ,tam sú tiež gumičky ( od chladiča tá strana čerpadle) :myslim,či ti to neodflákli tú opravu čerpadla,daj to reklamovať...:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to dáš do peugeotu, tak to čerpadlo vyndaj /3000,-/ a pošlou ho do některýho z Delphi servisu. Tam vyměněj/cca3000,-/ solenoid /cca 7000,-/ šoupnou to na stolici na nastavení /asi 15000,-/, pošlou ho zpátky, peugeot servis ho namontuje/cca3000,-/ a kde máš jistotu, že to za rok za dva nezačne zas.

Buď si najdi příspěvky Buríska ohledně Lucase a jeho výměny za Bosch,nebo si kup nový solenoid a vyměň si ho sám jako já. Jede mi to i bez nastavování a spotřeba ani emise se nezměnili. Jsou to jen čtyři šrouby a přeletování čtyř drátkú.

post-0-14109610585367_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 3 týdny později...

Děkuju Kubrt je hotovo nic neteče je to úplná brnkačka vrchní akutátor v pohodě jen ten co je pod ním tekl taky pokud by to někdo dělal dávejte pozor na malou pružinku a tenký plíšek trochu mě potrápili :) zítra vám sem dám fotky pokud mi to pujde a ještě jednou děkuji :papa

[upravil dne 1/1/12 19:04 od *marian*]

[upravil dne 1/1/12 19:05 od *marian*]

[upravil dne 1/1/12 19:06 od *marian*]

post-38842-14109621535983_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

rozobral som to pretesnil zlozil a auto nenaskoci....a na palubovke mi ani nesvieti motor ked dam klucik do 2 polohy... meral som napetie na tej cievke a je tam 1,3 V na kazdej cievke co su tie aktuatory je 1,2 V som uz bezradny kde sa mohla stat chyba? ked cievku napojim na 5 v baterku napriamo tak auto naskoci.. ako keby mi do tych cievok nesla vobc stava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš dobře nasazený ten kabel na svorkovnici co jde od čerpadla rozpoj ho poměř hodnoty tam a prostříkni ho kontakt sprejem to bývají také závady opravíš jedno a rosype se něco jiné co bys nečekal ještě je možnost že máš studený spoj na té letované části kabelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...