Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

inzerat 106 1,6xsi automat-váš názor?


bagr

Recommended Posts

Nemá klimu. Budeš mít zpocenou manželku:mad:.

Automatická převodovka bývá při prodeji spíš minus, proto bych očekával nižší cenu. Podívej se taky po 306-ce, a 5-dveřáku - je mnohem užitečnější při převozu rodičů. Teda nevím jak u Vás, ale vozit rodiče (důchodce) k lékaři a na nákupy je u nás na denním pořádku.

PS: máme 306 automat s klimou už 12 let - perfektní.

[upravil dne 26.10.2009 P607Olda]

[upravil dne 26.10.2009 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych věděl jestli ti, kdož kritizují 106 díky vnitřnímu prostoru, jí alespoň jednou řídili a tudíž seděli na řidičově sesli :roll

Co se ceny týče, tak reálná max. cena je tak min. o 35000 - 40000 kč níž než ta prezentovaná, bohužel.

Jestli to za tolik udá, tak má u mě flašku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaký finanční strop???? nebylo by manželce lepší koupit něco new???? bezpečnějšího?? třebas něco takýho s tim sem čelně boural v 90km/h a je to docela dost bezpečný, celkem pěkný, npvý a nijak extra drahý...... ale jak řikám vše je o penězích

[upravil dne 27/10/09 wooody]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Rád bych věděl jestli ti, kdož kritizují 106 díky vnitřnímu prostoru, jí alespoň jednou řídili a tudíž seděli na řidičově sesli :roll

Na řidičově sesli jsem neseděl, nicméně jsem se v ní vezl a vzhledem k tomu, že jsem i několik jiných nákupních tašek měl možnost řídit, myslím si, že představu o vnitřní prostoru mám docela jasnou.

Mimoto třeba v tomto vlákně MJSytič také něco o prostornosti auta píše:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže si 106 neřídil. Čiliž to neberu jako hodnověrný fakt k hodnocení jejího vnitřního prostoru na straně řidiče. Řeči typu jedna paní povídala nejsou nikterak \"trust_full\", bez vlastní zkušenosti, že ano... Co se mě osobně týče, tak jsem vezl 200cm kámoše na sedadlce spolejezdce a neměl sebemenší problém...

Kdyby ještě někdo něco k tomuto tématu namítal, tak odkazuji na jeden můj předchozí post, kde jsem postoval foto Jereyho Clarksona (198cm) ve 106, které mluví za vše:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Takže si 106 neřídil. Čiliž to neberu jako hodnověrný fakt k hodnocení jejího vnitřního prostoru na straně řidiče. Řeči typu jedna paní povídala nejsou nikterak \"trust_full\", bez vlastní zkušenosti, že ano... Co se mě osobně týče, tak jsem vezl 200cm kámoše na sedadlce spolejezdce a neměl sebemenší problém...

Kdyby ještě někdo něco k tomuto tématu namítal, tak odkazuji na jeden můj předchozí post, kde jsem postoval foto Jereyho Clarksona (198cm) ve 106, které mluví za vše:

já musím pomalu mít otevřený šíbr, abych se tam vešel... To jenom k prostoru. Druhá věc je, že i celkme vadí, že opěradlo už mám v největší kolmé poloze jak to opěradlo může být a pořád to je pro mě málo... No, asi nejsem zvyklý v autech ležet a proot se tam na výšku nevejdu.

TO jen tak na okraj.

Jinak s tím autem není žádný problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.... taky mám nějakých 195cm a v saxu nemůžu mět sedačku na doraz v zadu protože bych nedosáhnul na pedál ale ve 405ce by to šlo. prostor ve předu je dostačující i pro dospělé s váhou podle mě tak do 100 až 110kg:D vzadu jsou to spíš nouzové sedačky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...