Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OSRAM NightBreaker vs. Philips DiamondVision


James007

Recommended Posts

nevím jak ty philipsky ale měl jsem ve světlech osram silverstar a měnil jsem je za dražší řadu od osramu night breaker což vedlo ke zklamání barva světla stejná jako u silverstar a teď po 10měsících jsou už v obou světlech původní silverstary protože nightbreakery už popraskaly takže shrnutí: osram silverstar oproti klasickým žárovkám mají světlejší \"bílou\"barvu a mě vydrželydlouho kdež to osram nightbreaker barva světla stejná jako levnější silverstár a mě moc dlouho nevydržely:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl NB v předchozích autech, do 607 na zimu půjdou taky ->spokojenost. Je fakt, že moc nevydrží, mně 2 týdny - 6 měsíců. Reklamaci mi ale uznali (nešlo o klasické prasknutí, ale o roztečení žárovky). Táta měl v autě NB, po té, co mu praskly, dal silvestary, protože byly levnější, a teď mi volal, jestli bych mu mohl koupit zas NightBreakery, že byly lepší. Tolik zkušenosti, každý to vidí jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silverstar - oproti normální žárovce od osramu větší svítivost ,

prodloužení kuželu světla , ale kratší životnost.

Nightbreak - ještě větší svítivost než Silvestar , ale ještě menší životnost.

Platí : větší svítivost = menší životnost

Pro celodenní svícení jsou nejlepší Allseason , ale je to nažloutlé světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: navaho

nevím jak ty philipsky ale měl jsem ve světlech osram silverstar a měnil jsem je za dražší řadu od osramu night breaker což vedlo ke zklamání barva světla stejná jako u silverstar a teď po 10měsících jsou už v obou světlech původní silverstary protože nightbreakery už popraskaly takže shrnutí: osram silverstar oproti klasickým žárovkám mají světlejší \"bílou\"barvu a mě vydrželydlouho kdež to osram nightbreaker barva světla stejná jako levnější silverstár a mě moc dlouho nevydržely:papa

Ale NightBreaker nemá mít bílou barvu, na to je zase BlueVision ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem před asi měsícem kupoval ty nightberaker. Je fakt, že svítí lépe než klasický, ale s jejich životností to je taky na prd. Minulé coolblue vydržely 3měsíce. Světlo o kapánek světlejší-bělejší nikoli bílé nebo namodralé. Jsem s nimi dá se říct spokojenej, uvidíme jak dlouho vydrží, protože kupovat je čtyřikrát nebo pětkrát do roka se mi nechce. Stály kolem pěťa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím no, zapojil jsem na potkávačky OSRAM Night Breakry a že bych pozoroval nějaký výrazný rozdíl, oproti klasické OSRAM H1 ?? To teda nemůžu říct :myslim... Připadá mi svítivost skoro stejná...:( Příště ještě zkusím možná ty Cold Blue, anebo dám zpět klasické H1...

Není ta svítivost u 407my trošku omezená tím vrchlíkem, pod kterým je schovaná žárovka a přes který vlastně svítí ?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neviem vo Forsingeri majú teraz sada H1 za 5,99 eur a svietia celkom dobre aká to je značka neviem ale kúpil som si tri sady takže na nejaký čas mám pokoj. Podľa predavačov sa ničím nelíšia od 20 eurových žiaroviek. :myslim

[upravil dne 27/10/09 pajo30]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...