Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 S16 Lucifer by Míza - odcestovala holka moje...


Mizlerek007

Recommended Posts

nejni... auto bylo za pekny peniz takze mi zbyla nějaka ta koruna... tata přítelkyně ma dílnu a kartu na 40%ní slevu do autokelly, tudis jsem vse na opravu pořídil za necelych 7 000,- což je krasna cena a vše od značky FEBI... v dilne jsem mu pomahal a za praci nechtel nic, takže jsem mu koupil 12 letou whisky, za 900,- tudíš jsem byl asi na nějakejch 7 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Mizlerek007

jj kola na tom sedí parádně... ale pokukuju po 16-17\" taky nějake paprskáče a samozřejmě bych je nechal nastříkat na bílou... koulal jsem na O.Z ale to je hrozna palka...

jj OZ jsou drahý kola,, tyhle nejsou taky nejlevnější ale krásně by tomu slušeli! http://speedpro.cz/akce-zavodni-disky-braid-winrace-7x16-p-1117.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kola budou slušet.Byli by pěkný buď v črných středech a leštěných límcích,nebo komplet bílé:super

A ten znak na 306 new modelech se mi poslední dobou zamlouvá víc než zahlazená maska:myslim Hlavně když to bude na pěkných kolech,laku a ležet,introš už máš nádhernej (akorát ty opěrky hlavy mě moc neberou:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...