Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jakou chladící kapalinu a kolik?


martin.holub

Recommended Posts

Původně zaslal: BV406

l

jen doufam, ze tazatel pouzil mozek a nedbal tve rady ci informace o doporuceni firmy velvana pro peugeot ... :roll ... pokud se citis urazen, tak s tim ja nic neudelam ... sorry

[upravil dne 3/11/09 BV406]

Počkej, jako že i Velvana nemá pravdu když pro Peugeot nedoporučuje G48?

A proč se vůbec vyrábí tolik typů kapalin když většina je \"na bázi ethylenglykolu\" ?

[upravil dne 7/11/09 Kubrt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páči sa mi výraz \"neodporúčané pre Peugeot\". Nehnevajte sa ale kto má aspom trochu šajnu o čo ide pri chladiacich kvapalinách musí túto hlášku považovať za totálnu kravinu.

Pokiaľ viem tak najväčší problém je antikorózna ochrana súčiastok motora a tie sú identické tak Pri Peugeote ako napríklad pri škodovke. Rozdiel býva všobecne iba pri materáli bloku motora. Už niekoľko rokov sa za najchúlostivejšie časti chladiaceho systému považuje chladič a radiátor kúrenia ktoré sú vyrobené z ľahko korodujúceho hliníka.

Rôzne kvapaliny sa robia preto že sú i rôzne motory. Nevyrába sa to iba pre osobné autá. Rozdiel je hlavne v obsahu silikátov a nitrátov. Čo je vhodné pre hliník nieje pre liatinu tak hľadajú kompromisy. Tieto problémy neboli keď sa vyrábali celoliatinové motory a chladiče boli mosadzné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Páči sa mi výraz \"neodporúčané pre Peugeot\". Nehnevajte sa ale kto má aspom trochu šajnu o čo ide pri chladiacich kvapalinách musí túto hlášku považovať za totálnu kravinu.

Ale Velvana opravdu pro Peugeot nedoporučuje G48, ale doporučuje GPLUS. Proč?

Stále tvrdím to samé. Nejlepší co může člověk udělat je dát tam kapalinu \"Peugeot\" a to protože za 1. stojí stejně jako ostatní kapaliny a za 2. se vyhne diskuzím co tam vlastně dát protože Velvana tvrdí jedno, místní odborník druhé atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom linku na velvanu je popísané aký je v tom rozdiel. G48 je staršia a je miešateľná s G11. G Plus je novšia určená pre celohliníkové motory a je miešateľná s G12.

Máš celohliníkový motor? Ak áno daj G PLUS. Majú všetky Peugeoty celohliníkové motory? Ak áno tak odporúčanie Velvany je relevantné a všetci by sme mali dávať G PLUS.

Mám v permanentnej starostlivosti 6 áut od 5 výrobcov. Keby som do každého mal dávať \"originál\" tak len nákup kvapalín mi zaberie celý deň. Preto som si pozisťoval ako to s nimi je a nakoniec ide do všetkých rovnaká. Pri nákupe v obchode kde kupujem často mi dajú zľavu a tým ma vychádza určite lacnejšie ako \"originál\" i keby bola oficiálna cena rovnaká čo určite nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubrt

Původně zaslal: pastorek

Páči sa mi výraz \"neodporúčané pre Peugeot\". Nehnevajte sa ale kto má aspom trochu šajnu o čo ide pri chladiacich kvapalinách musí túto hlášku považovať za totálnu kravinu.

Ale Velvana opravdu pro Peugeot nedoporučuje G48, ale doporučuje GPLUS. Proč?

Stále tvrdím to samé. Nejlepší co může člověk udělat je dát tam kapalinu \"Peugeot\" a to protože za 1. stojí stejně jako ostatní kapaliny a za 2. se vyhne diskuzím co tam vlastně dát protože Velvana tvrdí jedno, místní odborník druhé atd.

nejlepsi, co muze clovek v tomto pripade udelat, je pouzit mozek ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak babky na trhu. Co to je za rady: \"Nemám čas kupovat správnou tak okupím co maj za rohem\"?

Doporučení Velvany je tady http://img441.imageshack.us/img441/4677/97667914.jpg .

Zajímají mě dvě věci - proč se rozlišujou typy kapalin i když jsou na stejném základu? a jestli tohle \"Preto som si pozisťoval ako to s nimi je a nakoniec ide do všetkých rovnaká.\" je nějak ověřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubrt

Pánové, jak babky na trhu. Co to je za rady: \"Nemám čas kupovat správnou tak okupím co maj za rohem\"?

Keď chceš niečo komentovať tak si to najprv poriadne prečítaj a nezveličuj.

Nemám čas obiehať autorizované servisy a kupovať pre každé auto chladiacu kvapalinu ktorú predávajú. Preto som zvolil univerzálnu, vhodnú pre všetky a tú kupujem za rohom.

Původně zaslal: Kubrt

Doporučení Velvany je tady http://img441.imageshack.us/img441/4677/97667914.jpg .

Keď výrobca odporúča svoj výrobok na nejaké použitie tak to ešte neznamená že je to najlepšie riešenie.

Původně zaslal: Kubrt

Zajímají mě dvě věci - proč se rozlišujou typy kapalin i když jsou na stejném základu?

Preto že obsahujú rôzne prísady. Mazacie oleje sú tiež na rovnakom základe a pritom sa rozlišujú.

Původně zaslal: Kubrt

... a jestli tohle \"Preto som si pozisťoval ako to s nimi je a nakoniec ide do všetkých rovnaká.\" je nějak ověřené.

Kto to má overovať? Pri vzdelaní automechanika, maturite so všeobecného strojárstva, 8 rokoch praxe mechanika, 2 rokov praxe príjmacieho technika servisu Škoda+Seat a 3 rokoch vedúceho servisu koncernu WV+Audi asi viem o čom hovorím.

[upravil dne 9/11/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pastorek se nakrk :papa

Kubrt: urcite jsi udelal spravne, kdyz jsi si do vozu nalil kapalinu s logem peugeot ... ale nevykladej lidem, ze je to jedine spravne reseni ...

meles tady porad neco o pristupu velvany, a ze ve fridexu (???) ti rekli, ze mas pouzit original a pak nam tu mlatis o hlavu doporuceni velvany na g12plus ... :myslim

promin, podle me mas v tom trochu hokej, coz neni chyba, to ja mam v ruznych oblastech taky, ale v tom pripade mlcim :ticho, posloucham a ucim se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jeden dotaz, ani nie tak koli tomu, ze by som to riesil teraz, ale preto, ze niekto moze mat podobny problem... Kupil som auto a prve co bolo vymena vsetkych kapalin... Lenze problem bol v tom, ze chladiaca kapalina bola hneda a nikto nevedel co tam bolo pred tym. Samozrejme ze v peugeote sa s preplachovanim nikto nesral nieco tam dali a bolo... Jaky by mal byt teda spravny postup v pripade ked clovek nema sajn co tam bolo a pripadne co sa stane, ked sa zmiesaju tie kapaliny G11 a G12...

A jak sa postupuje pri preplachu toho chladiaceho systemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď chceš meniť chladiacu kvapalinu a nevieš aká tam je tak každopádne odporúčam prepláchnutie systému. Neviem ako iný ale ja vypustím starú kvapalinu, nalejem čistú vodu a naštartujem. Nechám chvíľu ísť (15-20min) a znova vypustím. Odpojím hadice od chladiča i kúrenia a záhradnou hadicou, prúdom vody ich prepláchnem. (chladič a kúrenie) To je preto že sa mi nechce čakať až otvorí termostat a prepláchne i chladič. Následne dám späť hadice, nalejem nariedenú chladiacu kvapalinu, naštartujem a odvzdušním. Pri tomto odvzdušňovaní nechám motor zohriať aby sa otvoril i termostat. Zbytok kvapaliny (vždy niečo zostane) odložím na dolievanie.

Ak je kvapalina neidentifikovateľnej farby, silne zakalená alebo evidentne obsahuje tuhé nečistoty tak pred prepláchnutím aplikujem čistiaci prípravok podľa pokynov na obale.

Často býva vyrovnávacia nádržka z vnútra silne znečistená usadeninami. Na tie sa mi najlepšie osvedčil piesok s vodou. Treba demontovať nádržku, nasypať hrsť piesku, trochu vody a triasť pokiaľ piesok neodstráni nečistoty. Potom už iba poriadne vypláchnuť a namontovať späť.

Ak sa zmiešajú G11 a G12 tak sa nič tragické nestane ale výsledná zmes môže byť agresívna voči súčiastkám motora. Keď sme to kedysi skúšali pomiešať tak sa vo výslednej zmesi objavili drobné vločky. Nepamätám si už presne aké to boli kvapaliny ale boli navzájom nemiešateľné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kecod

Původně zaslal: lubokpz

pastorek :potlesk :potlesk :potlesk:super

/// :aut:aut ako kukam ze je tu aj niekto blizko mojho okolia na foree

A ku všetkému ešte s Tebou plne súhlasí, lebo si tiež myslím, že sa tu z pomerne jednoduchých vecí robí veľká veda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...