Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

redukce na autorádio SONY


206 1,6 16V

Recommended Posts

Ahoj,

vyměnil jsem rádio Clarion RD3 za SONY MEX-BT5700U, rádio je to sice o dost lepší, ale hodně mi chybí to ovládání pod volantem. Proto bych se chtěl zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s redukcí která se dá koupit, bohužel ale bez záruky že bude opravdu fungovat.:(

[upravil dne 18/10/09 206 1,6 16V]

post-0-14109610376671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No já chtěl zase rádio s BT handsfree - redukce se ani neprodává, displej mě nezajímá, takže zbývalo vyřešit páčku pod volantem. Zvolil jsem následující postup:

1) na Aukru vydražil náhradní DO k téhle značce ( malá \"tatranka\" )

2) DO jsem rozebral vyměnil baterku a na příslušná tlačítka odpovídající těm, které jsem chtěl mít pod volantem jsem připájel paralelně vždy 2 drátky

3) Ledku od DO jsem vypájel a protáhnul jí kabelem do hrany plastu autorádia tak aby nebyla vidět, ale přitom dostatečně \"viděla\" na senzor rádia

4) rozebral jsem páčku vylámal odpory a připájel kablíky od DO přímo na plošňáky v páčce

5) páčku jsme namontoval zpět do plastu pod volant jsme uložil do molitanu původní DO s dráty.

Funguje mi tímhle způsobem hlasitost ( nahoru / dolů ) skladba/ladění dopředu / dozadu, zapnutí a Mute

Celkové náklady cca 150,- kč s poštovným + pracovní odpoledne.

Někdy je výhodnější koupit nějaké univerzální DO a naprogramovat ho ( seženou se už za 100,- ... ) ale bývají dost velké, takže by se asi musel ten plošňák schovat někam jinam.... nocméně to už je na vkusu každého soudruha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem to vyřešil tak že jsem napsal prodejci jestli to bude kompatibilní s tímto typem rádia a s mím autem. A napsal mi že ano, ale pokud by byl problém tak to můžu do 14ti dnů vrátit. Objednával jsem to na této adrese: http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store/

A funguje to bezvadně, akorát za poměrně vysokou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co jsi tam měl za originál rádio, já jsem měl Clarion RD3 a bral jsem tuto: http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=50284

Ale když jim napíšeš co máš za auto a co jsi tam měl za origo rádio, tak ti napíšou sami která je ta pravá;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...