Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Trhanie motora - nepravidelny chod


TomasNM

Recommended Posts

Zdravim pani.

Mam zrazu taky problem,ze mi zacal trhat motor(cukat) v celom rozsahu otacok,volnobehu,za jazdy,kedykolvek. Pri tom(hlavne v strednych a vyssich otackackach) mi blika kontrolka motora. Po diagnostike mi pise chybu \"A/C Odpojeno(aktivni)\" a \"Prutokovy okruh(PAM)\" - vid foto. Skusil som vymenit pal.filter,nepomohlo. Zacalo to nahle pred 3 dnami,po prejdeni(bez problemov) asi 20km a doteraz to blbne. Navyse netusim co je to za chybu to A/C odpojeno.

Bol som v tom,ze za to moze alternativne palivo(fritak),ale to som vylucil,lebo ked som mal skoro cisty olej,vsetko slo dobre. Teraz mam cistu naftu(asi tyzden,500km) a sprava sa to zle.

Po kupe som videl aj nejake bublinky v privode paliva,ale nerobilo to problem. Teraz su tam neni. Motor ide aj do otacok,aj taha,ale trha a je to dost neprijemne.

Este ma napadlo,ci by to nemohla robit zla lambda sonda(ale to neni predsa prietokovy okruh a navyse netusim,ci tam vobec je.

Motor 21TD,cerpadlo pravdepodobne Lucas Epic - na ECU je napis LUCAS.

Ma niekto z vas napad,ako to vyriesit?

Diky vopred.

[upravil dne 17/10/09 TomasNM]

[upravil dne 17/10/09 TomasNM]

[upravil dne 17/10/09 TomasNM]

post-0-14109610314934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...