Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OSTRIKOVAČE - STRIKAJÍ :o)


James007

Recommended Posts

to ano, ale jen pokud zapneš světla ručně páčkou, ale pokud máš aktivované denní svícení /světla se rozsvítí samy když nastartuješ/ a automatické svícení, tak se ostřikovače řídí senorem. Tzn. za sluníčka stříkat nebudou za tmy či šera ano:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tě budou kontrolovat policajti a bude je zajímat jestli máš či nemáš origo xenony tak je pro ně nejjednodušší říct ať ostříkneš světla...to sem zvědav jak jim to budeš vysvětlovat??? A dostaneš pokutu za špatný tech.stav......to ti jde o těch pár litrů vody navíc?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Až tě budou kontrolovat policajti a bude je zajímat jestli máš či nemáš origo xenony tak je pro ně nejjednodušší říct ať ostříkneš světla...to sem zvědav jak jim to budeš vysvětlovat??? A dostaneš pokutu za špatný tech.stav......to ti jde o těch pár litrů vody navíc?????

Mám auto už 3 roky a ešte nikto nikdy v celej EU mi nekontroloval či mám xeony orig. A keď už tak su tu znaky ako sa to dá dokazať že máš orig xeony. Ako napr. nastavovanie výšky pri zapnutí motora, označenie normy na svetlách a na koniec už len ked sa pozrie na svetlo z nutra pochopí že je to tovarenský xeon. A že nestriekajú ostrekovače ? No a čo, existuje kopec dôvodou prečo sa to mohlo stať. A to nieje dôvod na pokutu. Viem to určite. Ale vďaka za dotaz :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...