Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dodělání tempomatu


martin307

Recommended Posts

PEUGEOT DRÁSTA SOKOLOV

ale když si seženeš ovladač tempomatu sám jako třeba já za 700 Kč, použitej,ale plně funkční. Pak jen stačí nechat povolit v BSI cca 600 Kč a je hotovo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co teda chlapi, podařilo se vám to teda někomu dodělat ten tempomat,

když to nelze:

\"pokud automobil nemá tempomat z výroby, nelze jej z technických a bezpečnostních důvodů dodělat.\"

Jak píše Kontaktní centrum Peugeot ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že jde,ale Peugeot není moc ochotnej toto dodělávat,ovšem záleží jakou máš variantu BSI.Přicházejí tak o peníze,protože s 1výroby je několikrát dražší.To by pak každý vyjel s autosalonu oběl blok a vrátil se a žádal by dodělat tempomat,který pak vyjde cca.2500kč.

Už je nás tu spousta co ho máme dodělávanej.Prolez forum a najdeš o tomto tématu plno materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak konečně dnes po dlouhém čekání se ozvali z Peugeotu Sokolov, že už mají páčku a příští týden ve čtvrtek tam jedu na montáž tempomatu. Také jsem rovnou objednal i výměnu baterie, páč když je pod nulou tak už hůř startuje. Hned jak bude namontováno, napíšu své poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes byl u Peugeot Drasta Sokolov na montáž tempomatu a výměnu baterie. Po hodině a půl čekání mi řekli, že baterka je vyměněná, ale tempomat nejde. Že prý mají špatnou páčku, o tom, že by to nešlo v BSI nikdo nic neřekl. Nová páčka bude zítra, takže jedu znova. Když jsem ale sedl do auta a nastartoval, zjistil jsem, že mám aktiovované denní svícení o kterém nikdo nemluvil a já ho ani nechtěl dělat. A jelikož mám i čidlo na setmění, tak nyní světla svítí po nastartování stále a při setmění se rosvítí palubovka. Zítra napíšu co tempomat.

[upravil dne 29/10/09 martin307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Brně a mě taky nejde. Páčka jde otestovat přes Diagnostiku, pak musí být propojené spínače brzd a spojky. Nakonec to musí umět jednotka motoru. Nám šlo všechno, dráty tam jsou, ale jednotce prostě vůli nevnutíme. Obávám se, že u vozidel s kombinací sběrnic CAN a VAN, což mám i já, je v tom někde zakopaný pes...

Budu vděčný i za informace, co se komu podaří sehnat :)

Jinak servis v Brně - super práce, měnili jsme vytopenou BSI, aktivovali světla, opravovali zámek kufru. Perfektní spolupráce, výborná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin307

Tak mám tempomat, hodina práce, 2234,-Kč a je hotovo. Vřelé díky Peugeot Drásta Sokolov. Jen jedna maličkost, jelikož mám starý model, tak mi neukazuje rychlost na displeji u tachometru. Jinak funguje jak má.

To nezáleží jestli máš starý či nový model,ale jestli ti ukazatel podporuje řídící jednotka komforu (BSI).Taky mám starý model a rychlost mi to ukazuje.

[upravil dne 31.10.2009 sekaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...