Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio - Peugeot 406


Aspanu

Recommended Posts

Zdravím, přesto, že jsem tady už ledacos přečetl musim se zeptat. Jak máte řešenou ve svých 406tkách hudbu. Mám Peugeota 406 po faceliftu s kazeťákem a vůbec netušim jestli mám koupit rádio clarion na CD, u FM transmiteru je pry nekvalitni prenost, CD changerum nerozumim. Cetl jsem i neco o nahrazkach CDmenicu atpd. Prosím proto o radu, tip, cokoli. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lze pripojit

misto menice xcarlink, ktery menic simuluje (10 cd) ma to funguje to. prehhrava to mp3 a wma z pametove karty (sd), na ni se vytvori adresare CD1 - CD10 a z nich to prehrava jako z menice, standartni ovladani na radiu a packou pod volantem (jako u menice). jednoducha instalace, jen se zasune iso konektor, napajene to je z iso konektoru z radia. cena cca 2500, prodava to nejak pan z loun nebo zatce (ma eshop) staci zadat do vyhledavace xcarlink. ma to drobne mouchy ale funguje to, napr. poradi skladeb je dano casem nahrani na kartu....

jen se to musi aktivovat ve vybave (peuget ma totiz vsechno defaultne vypnute) = navsteva servisu - aktivace CD menice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osobně tam mám standartní Clarion na CD,ale to už nikdo dnes nepoužívá,dnes valí Mp3,flešky.sd karty atd.čily přes rok v tom hraje FM tansmiter a ůplně v poho.Nenech si nic nakecat od někoho si ho půjči ,vyzkoušej a pak si ho kup,stojí 280kč třeba u Spáčila to je jedno kde i z netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...