Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

příběh jedné 406 - rouge Vulcain by Ferry - po dvou letech a s novými rozvody zas na silnici na cestě k zazimování


Ferry

Recommended Posts

V 13. 3. 2019 at 20:17, Ferry napsal:

Tak me velice mile prekvapily zarovky osram ultra life.

Tak to jsem na ně teda zvědav také.... Včera jsem koupil dva páry.... Na Focusu doslova hořely.... Laguna minulý týden taky obě mouchy jednou ranou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

aktualni stav po zimni odstavce 🙄

WhatsApp Image 2020-03-30 at 16.09.40.jpeg

 

navic se objevila dalsi koroze, a to tak, ze je dira skrz na zadnim blatniku, holt tohle uz bude chtit kompletni a dukladne vyvareni, jestli se pustim do zachrany :myslim

 

IMG_20200311_082448.thumb.jpg.9b4948fbfb63a09d2af03cc86250e45b.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Tak tahle 406 je srdcovka, nejde mi o to sehnat jiny auto na jezdeni, to mam doma 3 jiny dalsi auta  + k tomu cabrio :D  Spis bych ji chtel dat do peknyho stavu ( mozna i vyndat lpg, stejne uz bude propadat tl.zk. bomby) a nechat uz jen na projizdky v peknem pocasi. Proto jsem ji i letos na podzim odstavil a uz s ni ted nejezdim, abych ji nekoupal zbytecne v soli. Vyvareni bych se asi pokusil udelat sam, jen s odbornou konzultaci znameho klempiry. Na lak bych ale holt musel nasetrit a sverit nekomu jako @MilanF1  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz delsi dobu premyslim o tom ze si koupom COcko a zkusim si vyvarit nejakou 406. Nevim jaky mas se svarovanim zkusenosti ty ale ja zadny tak se toho bojim aby to nedopadlo blbe jen jsem nevyhodil penize za cocko. Treba se hecnu a dam se do toho taky kdyz uvidim jak to jde tobe 😉

Tak sup sup dej se do toho 😉

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@čakom hele ja se ted v tehle dnech zrovna pustil do rekonstrukce jednoho COcka, co jsem koupil uz asi pred dvema roky za litr :) Jestli ho zprovoznim, zacnu zkouset na tom vraku 306, co mam na zahrade na dily a na zrezlych blatnicich z focuse. Kdyz by mi to nahodou slo, tak se pak teprv pustim do vetsich akci :)

Resizer_15856655751200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, čakom napsal:

Uz delsi dobu premyslim o tom ze si koupom COcko a zkusim si vyvarit nejakou 406. Nevim jaky mas se svarovanim zkusenosti ty ale ja zadny tak se toho bojim aby to nedopadlo blbe jen jsem nevyhodil penize za cocko. Treba se hecnu a dam se do toho taky kdyz uvidim jak to jde tobe 😉

Tak sup sup dej se do toho 😉

nekupuj COčko na trubičkový drát, kup radší značkovou mašinu po tovární repasi, než nějakou novou mrchu za stejné peníze, samozřejmě s flaškou a hodinama..., pak si vem někoho z práce, ať ti vysvětlí ovládání--během 15 minut to zvládneš (nad manuálem budeš dlouho dumat a přemýšlet), karoserie (tenké plechy)se s tím dělají suprově (oproti autogenu)

něco o tom vím, vařil jsem 45 let) 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Rikal jsem si, ze 406 polecim, abych mel krome 806 jeste jedno auto, nez focus dostane novej motor. Takze jsem dneska zacal vypustenim stareho oleje, vymlatil jsem co zbylo ze silentbloku spodniho zaveseni motoru a rikam si, ze nez mi novej silent vychladne v mrazaku, mrknu na interier. No pod zadnim kobercem opet voda a tak jsem zacal patrat odkud tam tece, zjistil jsem, ze pod prednim dilem koberce je jeste vic vody, u spolujezdce uplne jezero. Takze prozatim budu susit.

IMG_20200706_200433.jpg

IMG_20200706_200611.jpg

IMG_20200706_200633.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...