Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

příběh jedné 406 - rouge Vulcain by Ferry - po dvou letech a s novými rozvody zas na silnici na cestě k zazimování


Ferry

Recommended Posts

tak dnes doslo na kompletni vymenu brzd, nahodil jsem vsechny 4 pancerovy hadice, dopredu prisly vrtany brembo kotouce a brembo desky, nova napln brzdovy kapaliny

Na pedalu je to znat, byl jsem to kousek projet, zatim jen zlehka, nez se kotouce zajedou a i pres to jsem pri prvnim zabrzdeni visel na pasu :D

Az budu na PC vlozim foto ;)

[upravil dne 4/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

diky vsem za pochvalu ;)

momentalne je v priprave vymena slunecnich clon za ty lepsi s osvetlenim kosmetickeho zrcatka ;) a jeste chci dat na spodni hranu palubky LED pasky pro osvetleni prostoru nohou (budou pripojeny na stmivace stropniho osvetleni :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak tentokrat doslo na vymenu funkcnich celku, minuly patek odesla 5tka na prevodovce do vecnych lovist, nejde vubec zaradit, asi se nepresouva kolecko. Po ujeti dalsich asi 30km zacala prevodovka dost hlucet i na neutral, v pondeli sehnano darcovske auto, v utery vyndani komplet motoru s prevodovkou z darcovskeho auta, vcera demontaz prevodovky z moji 406 a dnes snad konecne montaz nove prevodovky zpet, uff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za podporu, docela uz ji potrebuju, nejak se to tahne :)

V utery 5 hodin vyndavani komplet motoru s prevodovkou, vcera 4 hodiny vyndavani prevodovky, doufam, ze montaz uz bude kratsi, jeste aspon, ze v utery neprselo a vcera uz jsem mel k dispozici garaz s jamou u Devils-Nighta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...