Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crach testy


Guest Cabrio

Recommended Posts

Tak jsem mel tu cest ne vlastni vinou vyzkouset jak si stoji 205 pri crach testech na celni naraz.Musim rict vsem ze kdo ji ma muze byt totalne klidny.Jel jsem z Prahy domu a pan se rozhodl ze me jen tak nepusti a z niceho nic se me rozjel primo pred auto a v 80Km/h celni naraz.A od te doby nemuzu videt Skody a zvlast favority.No a perlicka je ta ze pan mel mel 3 promile coz si myslim ze je docela slusny.Jen co mi pujde sitovka kloudne tak to stahnu k masinkoj at to da na si?.Uz tam mam dva se prispevky.Mohla by se zalozit ve fotogalerii pod galerie bouracek.Tak se mejte a pozor na favority :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio: tak to teda je pech, 306ka, 205ka :( a to vsechno behem 1 mesice :( ty mas chlape smulu....

To vsechno me utvrzuje, ze skodovkari jsou hovada a skodovky uz davno nemaji jezdit :) Do tehle chvile ma nenavist koncila cislem 120, ale uz se pomalu rozsiruje i na favority :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je vsechno v p.... na 205 ve zkratce receno vsechno.Strecha vypada jak plasticka mapa krkonos predek je kratsi asi o 30 cisel palubka je rozlamana volant ohnutej na horu.Musim rozchodit tu sitovku a budou fotky.

to:vostik Ma nenavist ke Skodovkam konci oznacenim felicie.306ka je uz v kupe jenze ted ji na voskuju a dam spinkat na zimu at je na jare zas krasna.Uz se tesim jak se budou lidi otacet. :D :D.Jo uz mam dalsiho peugeota je to 106 1,4 D tak doufam ze uz me daj skodovkari pokoj.A chci se zeptat kdo ma tuhle 106ku poradte na co si mam dat pozor(skodovkare to je automaticky)z mechanicke casti.Dik cabrio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cabrio: koukam, ze mas dobrej prijem financi :D jo jinak 106ky se delali jen 1,5 D :))))

akorat si dej pozor, ze se s tim da jet tak do 130 km/h, pak uz se to docela blbe drzi na dalnici, ale zas tech 4 az 4,5 l/100 km je proste bomba.... a jak je to lehky, tak to jezdi jak dabel. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to je fajn ale ja mam 106ku rok vyrobi 93 a je to fakt 1,4 d rekl bych ze to ma stejnej motor jako citron Ax.zas tak dobrej prijem financi nemam.A jel jsem s ti m kolem 135Km/h.A nechapu proc si tu poznamku s rychlosti v mem pripade pripojoval ja striktne dodrzuju predpisy. :D.Ale je to takove line pri predjizdeni musi se to drzet dost v tockach je to auto vylozene jen na spotrebu a klidne prepraveni z mista na misto. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:vostik Chci spis cely auto na prpis, protze no neni skoro co prehazovat.Motor ten vypada ze jo OK ale ve vnitr to je vsechno vorvany a ulamany.Ono to pry jde prehodit do kastle po benzinakoj ale je tam spousta drobnosti co se musi taky prendat a je to prace prej na nic a hlavne na dlouho.

tomson:Nemas co na praci ze musis do me rejt :mad:.nevim jak by vypadali ochrane ramy v cabrioletu nebo peti dverove 106ce.A proti skodovkarum te nezachrani ani ram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: kastle stejne nejsou!!!! mel jsme tu cest s rv. 87 a byla jina nez rv92, ALe lisilo se to jen v detailech. Napr. umisteni pruchodek do dveri... jinde umistene zavity na pripevneni bosnich plastu pod palubovkou... Potom se jeste muze vyskytnout problem s vyklopnyma oknama. U kar s nevyklopnyma se musi dat MASTERFIXY aby to drzelo (diry tam jsou) Jinak si ted na nic nevzpominam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj kamarad měl nebo zas má 205ku diesel a vykoulel to pres střechu.Předělaval to do kastle z benzíňaka řikal že nikdy vic.Jsou malinko jine držaky na motor to by zas tak nevadilo.Ale musel měnit část kabeláže takže to musel stejně skoro sele odstrojit.Musel vyměnit topení nebo co ruzna relatka musel poviměňovat.říkal že přehodit jen motor je brnkačka ale tyhle všechny možny kraviny zaberou takovyho času a něž člověk příjde na to co to je že je to na mašli.Mam to rok 86 a servop to nema.Už mam sehnanou jinou.Konečně ještě ale stoji v německu chudinka. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

CABRIO: Já mám 106 z ´98 1,5D, ale mamča koupila ´97ku a první, co jí měnili byly startovací kablíky. Vždycky si tak zastavila na parkovišti a aby odjela, pobouchala do kablíků a už to frčelo. Jinak problémy s kontaktama mám i v tý 98ce, takže ,e to as nemoc všech.

Co se týče rychlosti, jel jsem Rakouský dálnice kolem 150 ve čtyřech lidech a spotřeba v pohodě do pěti litrů. To je to jediný, co na tom autě funguje po bouračce perfektně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám 93 a 1.4 D a za zatím moc problému nebylo akorat jsem musel vyměnit skoro všechny žárovky v palubce prtože nesvítila skoro a taky hrozně drnčel vyfuck tak jsem musel koupit nový katalizátor a teď je vše zatím v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

copak taky nehoda doufám že ne se škodárnou.Jo až budeš chtít měnit ty žárovky tak se obrň trpělivostí ta palubka je trochu jak pevnost a rozdělat ji je docela kumšt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...